i5-3350P GeForce GTX 1050 Ti sistem kaç TL eder?

sXdeha

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Sistem Üreticisi: ASUSTeK Computer INC.
Sistem Modeli: CM6340, PCI-Express 3.0 (8.0 GT/s)
İşlemci: Intel Core i5-3350P 3.10GHz (4CPUs)
RAM: 8GB DDR3 800MHz (iki tane 4GB)
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti (Aero)(4GB VRAM)
HDD: WD10EZEX-22RKKA0 1TB
SSD: SanDisk SSD PLUS 480GB
Monitör: HP 2011x 20" 5ms LED MONİTÖR LV876AA
Kasanın Görüntüsü: https://cdn.vatanbilgisayar.com/Upload/PRODUCT/asus/thumb/v2-CM6340-TR002S_large.jpg

Evet arkadaşlar öncelikle bu sistem 8 yıllık. Ekran kartını daha yeni yeniledim 2 yıl oldu. 1 sene önce de SSD aldım sisteme. Sizce bu sistemi kaç TL'den satmam gerekir? Kendime iyi bir laptop alacağım ve paraya ihtiyacım var. Sistemin zaten açmadığı oyun sayısı çok yok. Son çıkan Dying Light 2'yi bile 30 FPS oynatıyor. Kendim Red Dead Online oynadım bu bilgisayarda 30 FPS sabit vs. vs. Rekabetçi oyunlarda FPS sorunu falan olmuyor. Sistemde herhangi bir sorun yok, tek sorunu kasanın önündeki mikrofon ve kulaklık girişleri bozuk. Ve de ilk kez sistem satıyorum, incelikleri, yapmam gerekenleri bana söylerseniz memnun olurum, iyi günler.

Sistem Üreticisi: ASUSTeK Computer INC.
Sistem Modeli: CM6340, PCI-Express 3.0 (8.0 GT/s)
İşlemci: Intel Core i5-3350P 3.10GHz (4CPUs)
RAM: 8GB DDR3 800MHz (iki tane 4GB)
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti (Aero)(4GB VRAM)
HDD: WD10EZEX-22RKKA0 1TB
SSD: SanDisk SSD PLUS 480GB
Monitör: HP 2011x 20" 5ms LED MONİTÖR LV876AA
Kasanın Görüntüsü: https://cdn.vatanbilgisayar.com/Upload/PRODUCT/asus/thumb/v2-CM6340-TR002S_large.jpg

Evet arkadaşlar öncelikle bu sistem 8 yıllık. Ekran kartını daha yeni yeniledim 2 yıl oldu. 1 sene önce de SSD aldım sisteme. Sizce bu sistemi kaç TL'den satmam gerekir? Kendime iyi bir laptop alacağım ve paraya ihtiyacım var. Sistemin zaten açmadığı oyun sayısı çok yok. Son çıkan Dying Light 2'yi bile 30 FPS oynatıyor. Kendim Red Dead Online oynadım bu bilgisayarda 30 FPS sabit vs. vs. Rekabetçi oyunlarda FPS sorunu falan olmuyor. Sistemde herhangi bir sorun yok, tek sorunu kasanın önündeki mikrofon ve kulaklık girişleri bozuk. Ve de ilk kez sistem satıyorum, incelikleri, yapmam gerekenleri bana söylerseniz memnun olurum, iyi günler.
en kötü 5 k eder 2. el ilanlar nedense pahalı giriliyo onlara bakıp söyledim bence format atsan macun sürsen yeter

En kötü 5 k eder 2. el ilanlar nedense pahalı giriliyor onlara bakıp söyledim bence format atsan macun sürsen yeter

Kim DDR3 RAM'li sisteme 5K verir. Araştırmadan sallamasak mı acaba?
Eski bileşenli bir sistem. 3K'den yukarı vereni bulamazsınız. Ölü fiyata alırlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı