İ5 3450 3.10 ile GTX 1060 Darboğaz Sorunu

Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Kuyumcu
Selamlar
Arkadaşlar GTX 1060 alalı daha 3 gün oldu ve ciddi derecede performans sıkıntısı çekiyorum gerçekten darboğaz mı yoksa yazılımsal kaynaklı bi hata mı var, anlamadım.
Sistemim şöyle;

• Gigabyte GA Z68P DS3
  • İ5 3450 3.10
  • GTX 1060 6GB 192Bit
  • 1TB HDD+128 GB SSD
  • 8GB RAM

Yardımlarınızı bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Selamlar
Arkadaşlar GTX 1060 alalı daha 3 gün oldu ve ciddi derecede performans sıkıntısı çekiyorum gerçekten darboğaz mı yoksa yazılımsal kaynaklı bi hata mı var, anlamadım.
Sistemim şöyle;

• Gigabyte GA Z68P DS3
  • İ5 3450 3.10
  • GTX 1060 6GB 192Bit
  • 1TB HDD+128 GB SSD
  • 8GB RAM

Yardımlarınızı bekliyorum.
Hangi oyunlarda ve hangi çözünürlüklerde oluyor bu sorun? Ekran görüntüsü koyabilir misin?

Hangi oyunlarda ve hangi çözünürlüklerde oluyor bu sorun? Ekran görüntüsü koyabilir misin?

Resim koyamam çünkü kartı iade ettim soğudum hatta karttan şimdi kendi kartımı bekliyorum. Genel olarak Battlefield 1 , Rainbow six siege , Project cars, ETS2 oynarım sorun var bariz belli bende riske atmadım kendimi daha fazla R280 Dual X var şuan tamirden geliyo bugün inşallah bu kartla hiçbir sorun yaşamıyordum

1080p 2k 4k ne var ne yok denedim hep aynı. hele Battlfield 1 oynanmıyo resmen

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı