i5-3450 sisteme ekran kartı önerisi

Bütçe
800-1000 tl arası

Kadircelik

Decapat
Merhabalar, ben ekran kartı almak istiyorum. Hiç toplama bilgisayarım olmadı, hazır aldıgım bilgisayara takmak istiyorum. Neyse arkadaşlar, bilgisayarımın özellıklerı bu:
  • İşletim sistemi: Windows 7 Home Basic 64 Bit (6.1 yapı 7601)
  • Sistem üreticisi: Pegatron
  • Sistem modeli: IPXSB-H61
  • BIOS: BIOS date: 05/23/12 13:47:21 ver: 04. 06.05
  • İşlemci: Intel Core i5-3450 CPU @ 3.10GHz (4 CPU's) 3.1GHz
  • Bellek: 8192MB RAM
  • Disk belleği dosyası: 1904MB kullanıldı, 14413MB kullanılabilir
  • DirectX sürümü: DirectX 11
  • Şu anda ıcınde olan ekran kartı: AMD Radeon HD series 6510 Series 1GB
Anakartımın modelını arastırarak baktım, BIOS guncelleme falan dıyorlar arkadaşlar. PC, BIOS ayarları falan guncelleme yapmayı cıdden bılmıyorum ve abımler falan da kullanıyorlar, ben ıkna ettım alalım ekran kartı dıye. Ekran kartını takıp driverını yukleyıp kullanmak ıstıyorum. Yardımcı olursanız sevınırım, fıyat 800-1000 TL arası, GTA 5 için. Teşekkur ederım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Adam GTA 5 oynayacağım diyor. Ne demek olmaz!

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Konu sahibinin işlemcisine yakın güçte olan 3470 ile 1060 3G'nin kullanım değerlerini yukarıdaki videoda görebilirsiniz. Ultra ayarlarda sınırda da olsa darboğaz olmadan rahatlıkla oynanabiliyor. Hatta grafik ayarları ultra'dan yükseğe çekilirse 60 FPS ve üstü değerler elde edilebilir.

Son düzenleme:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Konu sahibinin işlemcisine yakın güçte olan 3470 ile 1060 3G'nin kullanım değerlerini yukarıdaki videoda görebilirsiniz. Ultra ayarlarda sınırda da olsa darboğaz olmadan rahatlıkla oynanabiliyor. Hatta grafik ayarları ultra'dan yükseğe çekilirse 60 FPS ve üstü değerler elde edilebilir.
RX 570 benım anakarta uyumlumudur kartı takıp driverini yukleyıp sorunsuzca kullanabılırmıyım bios ayarlarını ellemeden ?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı