i5 3450 ve GTX 1070 sistem PUBG kaldırır mı?

Takılma sorununuzun geçtiğine sevindim. Benim RAM kullanımı 7.3 GB oluyordu RAM'ı 16 yapınca bu 9.7'ye kadar çıktı.
Uhm. Alayım mı peki sizce? Hediye olarak alacağım Steam'dan. Yani iade etme şansım da yok. Tüm sistem 1 yıla kadar değişecek. 16 GB RAM kullanacağım. Reddit'te de konu açtım. CPU değil de RAM'lerden kaynaklı sorun olabilirmiş. Kimisi 8 GB kullanırken benzer sistemle 5-10 FPS alırken sistemi 16 GB yapınca 80+ FPS aldıklarını söylediler. Kimileri "Ben de 8 GB kullanıyorum. Her hangi bir takılma vs. yok." dediler.
Ana kart eski. İşlemci eski. Komple değişecekler. Bu yüzden sizce idareten ikinci el 8 GB DDR3 bellek alsam sıkıntı olur mu? 2 slot var. 2'side dolu (1600 Mhz). 12 GB da beni 1 yıl götürür sanırım ama uyumlu olur mu ki?

Uhm. Alayım mı peki sizce? Hediye olarak alacağım Steam'dan. Yani iade etme şansım da yok. Tüm sistem 1 yıla kadar değişecek. 16 GB RAM kullanacağım. Reddit'te de konu açtım. CPU değil de RAM'lerden kaynaklı sorun olabilirmiş. Kimisi 8 GB kullanırken benzer sistemle 5-10 FPS alırken sistemi 16 GB yapınca 80+ FPS aldıklarını söylediler. Kimileri "Ben de 8 GB kullanıyorum. Her hangi bir takılma vs. yok." dediler.
Ana kart eski. İşlemci eski. Komple değişecekler. Bu yüzden sizce idareten ikinci el 8 GB DDR3 bellek alsam sıkıntı olur mu? 2 slot var. 2'side dolu (1600 Mhz). 12 GB da beni 1 yıl götürür sanırım ama uyumlu olur mu ki?
PUBG daha betada. Yani optimizasyon sıkıntıları var. Kesin birşey diyemem. İade etme şansınız var Steam üzerinden.

PUBG optimizasyon sıkıntılarını ciddi ölçüde giderdi. Oyunu düşükte veya yüksekte her türlü oynarsınız. birkaç ay önce bende i3 7100 vardı onunla bile oynuyordum. 1080p de GTX 1070 ile darboğaz yapacaktır ama ciddi ölçüde olmayacaktır. RAM frekanslarının düşük olmasıda performansa ciddi etki etmeyecektir diye düşünüyorum. 8GB RAM yeterlidir.
Oyun bayağı keyifli mutlaka alın oynayın derim.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı