i5 3450 ve RX570 sistem toplama

OSMAN GÜL

Centipat
Merhaba arkadaşlar, uzun zamandır 2. el PC araştırıyorum. Bütçem çok kısıtlı.
  • Intel Core i5 3450S (stok soğutucu)
  • ECS H61H2 anakart
  • 8 GB DDR3 RAM @ 1600 MHz
  • 1 TB 3.5" HDD & 320 GB 2.5" HDD
  • AMD Radeon RX 570 - Sapphire Pulse ITX 4 GB (sifir)
  • SilverStone 500W Strider Ezsential 80+ (sifir)
  • TX K9 ATX kasa (sifir)
Bulduğum en mantıklı sistem bu, sizce alınır mı? Özellikle RX570'de olan ısınma problemi ve işlemci ekran kartı uyumluluğu iyi mi ve darboğaz olur mu? Şimdiden yardımlarınız için teşekkür ediyorum.

Merhaba arkadaşlar, uzun zamandır 2. el PC araştırıyorum. Bütçem çok kısıtlı.
  • Intel Core i5 3450S (stok soğutucu)
  • ECS H61H2 anakart
  • 8 GB DDR3 RAM @ 1600 MHz
  • 1 TB 3.5" HDD & 320 GB 2.5" HDD
  • AMD Radeon RX 570 - Sapphire Pulse ITX 4 GB (sifir)
  • SilverStone 500W Strider Ezsential 80+ (sifir)
  • TX K9 ATX kasa (sifir)
Bulduğum en mantıklı sistem bu, sizce alınır mı? Özellikle RX570'de olan ısınma problemi ve işlemci ekran kartı uyumluluğu iyi mi ve darboğaz olur mu? Şimdiden yardımlarınız için teşekkür ediyorum.
Büyük ihtimal işlemci darboğaz olcak :(

2 adet HDD alacağınıza 120 GB da olsa SSD ekleyin sisteme. Ekran kartı olarak ITX modelinde çift fanlı modellere göre daha fazla ısınma sorunu görülebilir. İndirimler yaklaşıyor, çift fanlı modelleri ucuza bulabilirsiniz. Kasa olarak o kasayı almak yerine biraz daha bütçe arttırıp bunu alın: FSP CMT110A PSU YOK MID TOWER GAMING KASA SİYAH PENCERELİ Fiyatı ve Özellikleri - GittiGidiyor

Darboğaz işlemciye yüklenen oyunlarda olur. Örnek olarak Metro Exodus testi bırakayım, işlemci kullanımı %100'e yakın:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Kendiniz piyasadan 2.el parça topla, biraz daha iyi bir kasa çıkabilir.

Ayrıca bütçeyi de belirtmeden pek bir tavsiyede bulunamam.

Kendiniz piyasadan 2.el parça topla, biraz daha iyi bir kasa çıkabilir.

Ayrıca bütçeyi de belirtmeden pek bir tavsiyede bulunamam.
bütçem 2 bin tl
2 adet HDD alacağınıza 120 GB da olsa SSD ekleyin sisteme. Ekran kartı olarak ITX modelinde çift fanlı modellere göre daha fazla ısınma sorunu görülebilir. İndirimler yaklaşıyor, çift fanlı modelleri ucuza bulabilirsiniz. Kasa olarak o kasayı almak yerine biraz daha bütçe arttırıp bunu alın: FSP CMT110A PSU YOK MID TOWER GAMING KASA SİYAH PENCERELİ Fiyatı ve Özellikleri - GittiGidiyor

Darboğaz işlemciye yüklenen oyunlarda olur. Örnek olarak Metro Exodus testi bırakayım, işlemci kullanımı %100'e yakın:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Reis ben bunu 2.el bütçeme uyduğu için alacağım parçaları değiştirme gibi br lüxüm yok adam toplu olarak böyle bir sistem satıyor dediğin gibi ssd ve kasa olmazsa olmaz ama şuanlık bütçem el vermiyor daha sonra hdd biriyle 120 gb ssd değiştirebilirim teşekkürler yardımın için

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı