i5-3470 - GT 730 sistem GTA 5'i kaldırır mı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
İşletim sistemi
Windows 10
Dostlarım bu ekran kartının piyasa değeri nedir? Bunu satıp üzerine koyup tavsiyenizi alacağım :D azıcık araştırdım ama sanırım halen tam denkini bulamadım, bir çok farklı versiyonu çıkıyor. 0'ının değeri vs kaça satmalıyım. Etiketliyorum sorun olmaz inşallah :)

@Demir reis
@perfectoo

Dosya Ekleri

• kart.PNG
    kart.PNG
    24 KB · Görüntüleme: 20
Dostlarım bu ekran kartının piyasa değeri nedir? Bunu satıp üzerine koyup tavsiyenizi alacağım :D azıcık araştırdım ama sanırım halen tam denkini bulamadım, birçok farklı versiyonu çıkıyor. 0'ının değeri vs kaça satmalıyım. Etiketliyorum sorun olmaz inşallah :)

@Demir reis
@perfectoo

MSI modeli mi? Kartın fiziksel fotoğrafını atarsanız anlarım. Ben GT 740 Turbox 1 fanlı ekran kartını 530 TL'ye satmıştım yaklaşık 1 ay önce. En ucuza satanlardan biri de bendim. MSI model ise 450 TL olabilir. Üzerine tahminen Max. 500 TL ekleyip R7 265 alabilirsiniz.

MSI modeli mi? Kartın fiziksel fotoğrafını atarsanız anlarım. Ben GT 740 Turbox 1 fanlı ekran kartını 530 TL'ye satmıştım yaklaşık 1 ay önce. En ucuza satanlardan biri de bendim. MSI model ise 450 TL olabilir. Üzerine tahminen Max. 500 TL ekleyip R7 265 alabilirsiniz.
Hocam şimdi sorup geldim kart bu izoly'e aitmiş
açıklamasına da baktım uyuşuyor benim yukarıda attığım fotoğraftaki bilgiler ile de

Hocam şimdi sorup geldim kart bu Izoly'e aitmiş.
Açıklamasına da baktım uyuşuyor benim yukarıda attığım fotoğraftaki bilgiler ile de.

İsterseniz 600 TL'ye ilana Letgo ve sahibinden üzerinden koyun. 500 TL'ye kadar düşün. Fakat elinizdeki kartın edebileceği değer bana kalırsa 550 TL'ye koyulup 480 TL'ye son fiyat olarak bırakmalık bir kart. Ya da 500 TL'ye bırakabilirsiniz. Çevrenizde bilgisayarcı var ise kartı yanınıza alıp kaça alırsın abi diye fiyat ta sorabilirsin.

İsterseniz 600 TL'ye ilana Letgo ve sahibinden üzerinden koyun. 500 TL'ye kadar düşün. Fakat elinizdeki kartın edebileceği değer bana kalırsa 550 TL'ye koyulup 480 TL'ye son fiyat olarak bırakmalık bir kart. Ya da 500 TL'ye bırakabilirsiniz. Çevrenizde bilgisayarcı var ise kartı yanınıza alıp kaça alırsın abi diye fiyat ta sorabilirsin.
Tamamdır hocam öyle yapacağım 👍

Hocam şimdi sorup geldim kart bu Izoly'e aitmiş.
Açıklamasına da baktım uyuşuyor benim yukarıda attığım fotoğraftaki bilgiler ile de.

Ben kartı yanıma alıp teker teker bilgisayarcılara abi kaça alırsın diye sormaya giderdim. En yüksek fiyat verenin azıcık üstüne de ilana koyardım. Mesela en yüksek 400 TL fiyat biçtiler. 500 TL'ye koy. 450'ye kadar in. 400 TL'nin ne kadar üstüne satabilirsen o kadar kardır.

Ben kartı yanıma alıp teker teker bilgisayarcılara abi kaça alırsın diye sormaya giderdim. En yüksek fiyat verenin azıcık üstüne de ilana koyardım. Mesela en yüksek 400 TL fiyat biçtiler. 500 TL'ye koy. 450'ye kadar in. 400 TL'nin ne kadar üstüne satabilirsen o kadar kardır.

Önerim bunu yapman olacak.

Güvendiğim tek dükkan var onun dışında genelde hep düşük bir şey söylüyorlar :D ama danışayım çevreye 👍

Güvendiğim tek dükkan var onun dışında genelde hep düşük bir şey söylüyorlar :D ama danışayım çevreye 👍

Önerim bunu yapman olacak.
https://www.sahibinden.com/ilan/iki...asus-amd-r7-265-2gb-256-bit-1043973426/detay/ hocam verdiğiniz ilanı satın aldım i5 34-70 ve ana kartım ile (attığım ss'de gördüğünüz ana kart özellikleri) ile tam uyuşuyordu değil mi? Ana kartımı tam olarak bilmiyorum o yüzden umarım o ss'den siz çıkarmışsınızdır ne olduğunu emin olmak için soruyorum

Son düzenleme:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı