i5-3470 - GT 730 sistem GTA 5'i kaldırır mı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
İşletim sistemi
Windows 10

trakonyay

Decapat
Daha fazla  
RAM
16GB ddr3
Ekran kartı
NVIDIA GeForce GT 730 4GB
İşlemci
i5-3470
İşlemci: i5-3470
Ekran kartı: NVIDIA GeForce GT 730 4 GB.
RAM: 16 GB RAM DDR3.
Daha fazlabilmek istediğiniz sistem özellikleri için yazabilirsiniz.

Dostlar ben önce GTA 4'ü (Steam orj liberty City) indirip bir bakayım dedim sonuç bayağı kötü idi en düşük grafiklerde ekranı bayağı küçültünce kasmıyordu ama oyun zevki de hiç vermiyordu...

Mantıken GTA 5'te daha vahim bir sonuç alacağımı düşünüyorum, bu sistem ile oynamam imkansız mı?

Dostlar ben önce GTA 4'ü (Steam orj liberty City) indirip bir bakayım dedim sonuç bayağı kötü idi en düşük grafiklerde ekranı bayağı küçültünce kasmıyordu ama oyun zevki de hiç vermiyordu...

Mantıken GTA 5'te daha vahim bir sonuç alacağımı düşünüyorum, bu sistem ile oynamam imkansız mı?

GTA 5'in optimizasyonu GTA4'den daha iyi 720p mediumda ya da 900p mediumda 30-40 FPS arasında oynatacağını düşünüyorum belki biraz daha düşük.

Sistem Turbox mu? Kaldırır ama düşük ayarlarda oynarsınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam bu videoda performansını görebilirsiniz fakat işlemciniz bayağı kötü kasacağını düşünüyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam bu videoda performansını görebilirsiniz fakat işlemciniz bayağı kötü kasacağını düşünüyorum.
Hocam sisteme uyan bir işlemci önerebilir misiniz bilginiz/bilgisi olan biri varsa

Arkadaşlar işlemciye bu kadar yüklenmeniz neden? GT730 ile İ5-3470 şaşırılacak veya kötü performans verecek işlemci değil, nihayetinde ekran kartı belli, bana kalırsa o ekran kartını gidip RX 460 yapın rahat rahat oynayın.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı