i5-3470 - GT 730 sistem oyunlarda kaç FPS verir?

Mustafa2738282

Centipat
Daha fazla  
Öncelikle merhaba arkadaşlar. PC topluyorum da. İşlemci i5 3470 ekran kartı GT 730 4 GB RAM 10 GB. PUBG Mobile, Minecraft, Zula gibi oyunlar oynarım. FPS kaç verir düşük ayarlarda? Veya oynanır mı?

Öncelikle merhaba arkadaşlar. PC topluyorum da. İşlemci i5 3470 ekran kartı GT 730 4 GB RAM 10 GB. PUBG Mobile, Minecraft, Zula gibi oyunlar oynarım. FPS kaç verir düşük ayarlarda? Veya oynanır mı?

PUBG Mobile optimizasyonu emulatörde kötü olduğundan rahat bir oyun keyfi yaşayamazsın Minecraft ve Zula oynarsınız.

PUBG ve Minecraft zor ve yeni bir konu açıp bütçenizi belirtir misiniz daha iyi bir şey toplanabilir.

Bütçenizi yazın daha iyi bilgisayarlar önerelim.

Pubg Mobile'ın ne yaptığı belli olmuyor bazen hiç kasmıyor bazen yüksek sistemlerde bile kasıyor. Zula oynatır rahatça.

Birbirlerine rakip 2 kart hemen hemen aynı ama 1 tık 240 daha iyi. Ben ikisini de önermem aynı fiyatlara GTX650 filan bulabilirsin ki 650 ikisinden de daha fazla performans verir. İlerde RAM i de 8 yaparsın eski AAA oyunları filanda oynarsın rahatca.
Ana kart g41m-s01 msi ve ekran kartı piyasada yok gibi varsa link atabilirmisn

Yeni konular

Geri
Yukarı