i5-3470 GTX 1650 sistem ne kadar eder?

Lafı ağzımdan aldın
@Kaan Diktaş 2K ya bulunuyor dediklerin genelde 3 4 senelik ekran kartları ve ben bu ekran kartını almadan önce 1030 mu 1050 mi ne alacaktım o zaten 1.5 civarında idi ben bunu 4K ya aldım o da son ürün olduğu için indirimde idi yani bende biraz rakamı yüksek tutmuş olabilirm fakat en az 6K sı var bu sistemin (bence).

Ederi belli.

Yalan yok pazarlık ile bırakırlar 2-2.3 arasına.

Şimdi bu linkteki ekran kartlarının garantisi yok bu bazılarına göre pek önemli olmaya bilir ama 1. Linkteki ekran kartı windforce bu gigabyte nin ucuz ekran kartlarından (12k ya 4060 olan modeli gibi) yani bu yüzden onun düşük olması normal 2. Linkte ki ise o marka yı ilk defa duydum onunda fiyatı büyük ihtimal o kadar eder 🥰

Yine de ilginiz için teşekkür ederim zaten hemen satmıyorum sadece sizin fikirlerinizi almak istemiştim hepinize iyi günler

Şimdi bu linkteki ekran kartlarının garantisi yok bu bazılarına göre pek önemli olmayabilir ama 1. Linkteki ekran kartı Windforce bu Gigabyte'nin ucuz ekran kartlarından (12K ya 4060 olan modeli gibi) yani bu yüzden onun düşük olması normal 2. Linkte ki ise o marka yı ilk defa duydum onunda fiyatı büyük ihtimal o kadar eder 🥰

Marka fark etmez. Bu kart çok rahat 2K TL'ye bulunuyor aranmaya başlandığında. Bu sistem 5K TL'den bir kuruş bile yukarı etmez bu modellerde garantili ya da yakın tarihte alınmış olması bir şeyi değiştirmez 500 TL yukarı koyarsın iş kapanır. Size ne dedim? 5.5K TL'ye koyun pazarlık yapar yapmazsınız o iş size kalmış daha da 1 kuruş yukarısı etmez. İlallah ettim artık yahu.

İyi geceler dilerim. Konuyu daha da uzatmaya gerek yok.

Adamın işlemci ve anakart 1K TL bulunuyor zaten 1K TL bile fazla onlara. RAM'i desen 400-500 arasına bulunur kart 2K TL. Etse etse 5K eder bu sistem daha da yukarısı verilmez.

6.5k TL'ye ikinci elden RX 580 1060 sistemler toplanıyor.

1650 2500-3000 TL arasında falan değil 3K TL'ye 1660S/Ti bulunuyor. 2K TL'ye bulunuyor o kart.

Kasa, PSU? Onları dahil etmek gerek. İşlemci ve anakartı 1K say, RAM 500TL'de. Ekran kartı 2.5k civarı eder. Kasa, PSU saysan 1K depolamayada 500TL saysan ne ediyor 5.5, 6K civarı bir şey. 4.5k aşırı az bir değer, 2.elde rahat 6, 7K'ya satılır.

1650 2500-3000 TL arasında falan değil 3K TL'ye 1660S/Ti bulunuyor. 2K TL'ye bulunuyor o kart.

Biliyorum. Ama 2.5K'ya rahatlıkla satar.

Kasa, PSU? Onları dahil etmek gerek. İşlemci ve anakartı 1K say, RAM 500TL'de. Ekran kartı 2.5k civarı eder. Kasa, PSU saysan 1K depolamayada 500TL saysan ne ediyor 5.5, 6K civarı bir şey. 4.5k aşırı az bir değer, 2.elde rahat 6, 7K'ya satılır.

Tamam kanka haklısın. Koysun o fiyatlara bilgisiz elemanın teki gelir iyiymiş fiyatı der alır zaten. Koy 7K TL'ye civarına. :D

Konuyu uzatmaya gerek yok. İyi geceler.

Biliyorum. Ama 2.5K'ya rahatlıkla satar.
Birde yaşadığımız şehre göre de fiyat değişiklik gösterebilir bunu da hesaba katmak lazım

Geri
Yukarı