i5 3470 - GTX 750 Ti sistem alınır mı?

Intel Core i5 3470 16 500GB + 240GB SSD GTX 750 Ti'li bir sistem beni 3 ay götürür mü?
Devamında farklı bir bilgisayara geçeceğimden bu sistem işimi ne kadar görür onu merak ediyorum.
Açıkçası elinizden çıkarmanız çok rahat olmayabilir, yakın zamanda i7 3. Nesil bilgisayar sattım bir avukatlık ofisine sattım. Artık 3. Nesil işlemcileri çok tercih etmiyorlar.

Bütçeniz nedir bu arada? Alınabilir ama elinizden çıkarabileceğinize eminseniz. Oynayacağınız oyunlara bağlı, daha detaylı bilgi sahibi olan arkadaşlar yorum yapabilir ama GTA V, RDR 2, BF tarzı oyunlarda zorluk çekebilirsiniz.

Intel Core i5 3470 16 500GB + 240GB SSD GTX 750 Ti'li bir sistem beni 3 ay götürür mü?
Devamında farklı bir bilgisayara geçeceğimden bu sistem işimi ne kadar görür onu merak ediyorum.

Bana çok Turbox veya Izoly bir sistem gibi geldi almanızı tavsiye etmiyorum 3 ay bile zor idare eder bilgisayara linki atabilirseniz iyi olur. Kullanma amacınız ne olacak

Sistem ne kadar. Açıkçası o işlemci artık antika sayılır. İşiniz acilse alın ama değilse 3 ay daha bekleyin paranıza yazık olmasın.

Yeni konular

Geri
Yukarı