i5-3470 işlemciye RX570 takılır mı?

Mehmet6

Centipat
i5-3470 işlemciye sahibim ve RX 570 almayı düşünüyorum, sizce bu işlemciye bu ekran kartını satın alsam bir sıkıntı yaşar mıyım veya darboğaz olur mu? Ve RX 570'in hangi türünü almalıyım? Ve eğer RX 570 alırsam PUBG'de iyi performans alır mıyım?

Dostum darboğaz yapabilcek bir ekran kartı almak mantıksız bir şey. Zaten hepsiburada gibi yerlerden o işlemciye gidebilcek güzel 0 ekran kartı bulmak çok zor.
Size zaten gidebilecek en iyisi diyorum, mesajı dikkatli okuyun. İki parçanın darboğaz yaptığı falan da yok! Sistemin güncellenme şansını GTX 700 serisiyle oldukça düşüğe çekiyorsunuz.

Size zaten gidebilecek en iyisi diyorum, mesajı dikkatli okuyun. İki parçanın darboğaz yaptığı falan da yok! Sistemin güncellenme şansını GTX 700 serisiyle oldukça düşüğe çekiyorsunuz.
Kendiniz zaten az önce darboğaz yapabileceğini söylediniz. GTX 700 serisini hafife almayın güncel oyunları lowda hallen oynatabiliyor.

@200749 1080P'de dediğiniz koşullar geçerli olacaktır. i5 3470'in güçlü bir işlemci olduğunu zaten belirtmiştim. Ancak, CS:GO gibi genel kullanıcıların düşük çözünürlükleri tercih ettikleri oyunlarda problem yaşaması muhtemel. Ayrıca yeni nesil oyunlar için küçük bir parantez açmam gerekiyor. Forza Horizon 4 ve Call Of Duty WWII gibi oyunlarda darboğaz yapmaması neredeyse mümkün değil. Düşük çözünürlük kullanacaksa GTX 760, 1080P kullanacaksa RX 570 diyorum ve kendi açımdan konuyu sonlandırıyorum. 😅😅

GTA V 1440*900 çözünürlük, GTX 760 performansı. Tekrarlıyorum i5 3470 için biçilmiş kaftandır. 1080P ile RX 570 kullanabilir arkadaşımız.

Dosya Ekleri

• gta v.png
    gta v.png
    669,6 KB · Görüntüleme: 90
  • gta v 2.png
    gta v 2.png
    162,7 KB · Görüntüleme: 89
  • gta v 3.png
    gta v 3.png
    165,7 KB · Görüntüleme: 103
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı