i5 3470 LoL'de ekran kartsız kaç FPS verir?

i5 3470 kullanıcısıyım gtx 1050 ti ekran kartını cıkartıp sattım en dandik oyunlar bile muazzam kasıyordu demem o ki acarsa bile berbat bı grafık senı bekliyor şuan rx580 8gb kullanıyorum bu işlemci ile doometernal 60-270 fps 0 dropsuz bitirdim

Bütçeniz varsa, anakart değiştirme imkanınız varsa RYZEN apu kullanın çok başarılı.League of Legends'de sizi yüksek ayarlarda 60 üzerine çıkaracaktır bazı güçlü efektlerde 50-60 arası gene gezecektir problem çıkartmaz.(Ryzen 3 3200G,Ryzen 5 1600) tercih etmeye çalışın.

Benim modelin 8 gb versiyonu. Hocam ıs değerleriniz nasıl. Memnun musunuz acaba. Undervoltlu olarakmı kullanıyorsunuz.
underwolt olayını ilk sizde duydum kartı alalı 2 gun oldu oyun amacli kullanıyorum ekran kartı baya iyi memnunum hemen hemen tüm oyunlarda 1920x1080 ultrada 55 alt fps görmedim ama starwars jedi fallen order oyununda baya drop yapıyor işlemcimden kaynaklı malum 2.nesil

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı