i5 3470 RX 550 sistem Warband haritada anlık FPS düşüşü oluyor

Blonducey

Hectopat
16 GB RAM.
i5 3470.
RX 550 4 GB.

Normal savaştayken falan hiçbir sorun yok cillop gibi aklıyor oyun ama ama haritadayken oyuna 3 4 saniyede bir drop giriyor ve bu gerçekten çok can sıkıcı. Yardım edebilecek var mı?

Eğer Turbox veya Izoly aldıysanız ürün ikinci el olduğu için normal. Ve ek olarak işlemci pek iyi değil o yüzden drop yiyor olabilirsiniz.

Arkadaşlar bu İzoly ve Turbox meselesini biri bana açıklayabilir mi ?
Neden forumdaki çoğu kişi bana bundan bahsediyor ama daha ne olduklarını bilmiyorum.
Bilgisayarımı kendim topladım. Normalde ps4 de zaman geçiren bir insanım ama bazı oyunları arkadaşlarımla oynamam için ve LoL Valorant gibi oyunları oynamam için topladığım düşük bütçeli bir bilgisayardı. Bu İzoly olayı ne biri bana açıklarsa sevinirim .
Eğer Turbox veya Izoly aldıysanız ürün ikinci el olduğu için normal. Ve ek olarak işlemci pek iyi değil o yüzden drop yiyor olabilirsiniz.

Arkadaşlar bu Izoly ve Turbox meselesini biri bana açıklayabilir mi?
Neden forumdaki çoğu kişi bana bundan bahsediyor ama daha ne olduklarını bilmiyorum.
Bilgisayarımı kendim topladım. Normalde PS4 de zaman geçiren bir insanım ama bazı oyunları arkadaşlarımla oynamam için ve LoL Valorant gibi oyunları oynamam için topladığım düşük bütçeli bir bilgisayardı. Bu Izoly olayı ne biri bana açıklarsa sevinirim.

Hocam eğer ikinci el aldıysanız bir şey diyemem ama 0 i5 3470 bulamazsınız büyük ihtimalle işlemci kaynaklı sorun, iyi günler.

Arkadaşlar bu Izoly ve Turbox meselesini biri bana açıklayabilir mi?
Bilgisayarımı kendim topladım. Normalde PS4 de zaman geçiren bir insanım ama bazı oyunları arkadaşlarımla oynamam için ve LoL Valorant gibi oyunları oynamam için topladığım düşük bütçeli bir bilgisayardı. Bu Izoly olayı ne biri bana açıklarsa sevinirim.

Turbox Izoly gibi sözde sistemlere eski işlemci koyuyorlar özellikle küçük çocukların gözlerini boyamak için bazı kişiler her i5 işlemciyi iyi sanıyor PSU desen patlaması an meselesi.

Yeni konular

Geri
Yukarı