i5-3470 sistemde 1920x1080 monitöre geçilirse FPS düşer mi?

Swollen

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Şu anki monitörüm mecburiyetten 1280x1024 ve 1080p ayarlarda ne kadar düşer FPS? Şu anlık GTA 5'te yüksek ayarda FPS değerlerim bu şekilde araba kullanırken 75-80'lere düşüyor.(MSAA 2X yapmadan once çekmiştim FPS aynı)

image.png

Sistem;
Intel Core i5-3470
Turbox H61 anakart.
ASUS GTX 960 ROG STRIX 2 GB OC GDDR5 128bit DX12.
Samsung DDR3 8 GB RAM( tek kanal)
MLD 240 GB Gaming SSD.
Kingston SUV400S37240G 240GB.
Power Boost 350 watt Power Supply.

Evet kötüler lâkin sistemde bugün için kullanmanızı tavsiye edeceğimiz pek de bir şey yok. O yüzden fazla yatırım yapmanızı önermem. Ancak ileride illaki yeni sistem toplarsınız. O yüzden güzel bir kasa ve güç kaynağı edinebilirsiniz. O soket için anakart güncellemesi yapmak pek mantıklı olmaz, çalışıyorsa kullanmaya devam edebilirsiniz.

Tam 15 gün olmuş. 2. tur seçimde almıştım.

Evet kötüler lâkin sistemde bugün için kullanmanızı tavsiye edeceğimiz pek de bir şey yok. O yüzden fazla yatırım yapmanızı önermem. Ancak ileride illaki yeni sistem toplarsınız. O yüzden güzel bir kasa ve güç kaynağı edinebilirsiniz. O soket için anakart güncellemesi yapmak pek mantıklı olmaz, çalışıyorsa kullanmaya devam edebilirsiniz.
Anladım peki o zaman boyle devam ediyorum. Ama psu'yu değiştirmem lazım 350w olduğundan sanırım uçak motoru gibi çalışıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı