i5-3470 sisteme 2500 TL altı ekran kartı önerisi

Tabii 2 hafta önce aldım içinde kasa, monitör, klavye, mouse, mikrofon, hoparlör, kulaklık hepsini 8200 TL'ye aldım zam ile birlikte.
9400 olmustu fakat indirimle beraber şu an eski fiyatına geri döndü istersen link atabilirim Trendyol'dan aldım Windows 10 kurulu bir şekilde hazır geldi.

Hocam sizi üzmek istemem ama eğer daha 15 günlük iade süreci dolmadıysa iade edin çok büyük kazıklanmışsınız 10 senelik sistem o i5 3. nesil bu devirde ne demek ya. Onca diyoruz bu tür yerlere güvenmeyin diye ekran kartı deseniz 10 yaşında.

O fiyata yeni sistem bir ikinci el PC alabilirdiniz ve bundan çok daha iyi olurdu.

Evde 3470 bir sistem var çöp gibi kenarda duruyor öyle söyleyeyim. Keşke almadan once konu açsaydınız.

Sistemin biraz pahalı olmasını sebebi diğer ekipmanlardan kaynaklı monitörü, kulaklık vs kaliteli olsun diye bu sistemi aldım evde hesapladığımda kasa dışındaki ekipmanlar 5000 TL civarı ediyordu galiba yaklasık 600 700 TL kazıklanmışım uyarınız için teşekkürler iade süresi doldu maalesef ileride yeni ekran kartı takıp oynarım tekrardan uyarıbız için teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı