i5-3470 sisteme 2500 TL altı ekran kartı önerisi

Sistemin biraz pahalı olmasını sebebi diğer ekipmanlardan kaynaklı monitörü, kulaklık vs kaliteli olsun diye bu sistemi aldım evde hesapladığımda kasa dışındaki ekipmanlar 5000 TL civarı ediyordu galiba yaklasık 600 700 TL kazıklanmışım uyarınız için teşekkürler iade süresi doldu maalesef ileride yeni ekran kartı takıp oynarım tekrardan uyarıbız için teşekkürler.

5000 TL yine pahalıki hocam bu sistem için

Sistemin biraz pahalı olmasını sebebi diğer ekipmanlardan kaynaklı monitörü, kulaklık vs kaliteli olsun diye bu sistemi aldım evde hesapladığımda kasa dışındaki ekipmanlar 5000 TL civarı ediyordu galiba yaklasık 600 700 TL kazıklanmışım uyarınız için teşekkürler iade süresi doldu maalesef ileride yeni ekran kartı takıp oynarım tekrardan uyarıbız için teşekkürler.
Hocam ne kadar kaliteli olabilir diğer ekipmanlar. Bugün bir fare aldım 2300TL
IMG_20230516_163748.jpg

Eğer yanında bunu verdilerse tamam diyeceğim. Valla sizin adınıza ben üzüldüm:(

Hocam ne kadar kaliteli olabilir diğer ekipmanlar. Bugün bir fare aldım 2300TL.
Eki Görüntüle 1781537

Eğer yanında bunu verdilerse tamam diyeceğim. Vallahi sizin adınıza ben üzüldüm:(

İnterneten baktığim kadarıyla hesapladım ekipmanları uyarınız içın sağ olun bir daha alacağım zaman daha dikkatli olacağım teşekkürler.

Eğer NVIDIA seviyorsan GTX 1060 veya 1050 Ti önerebilirim.
gtx 1060 darboğaz yapmazmı 1660 la eşdeğer güçte oldugunu duymuştum

Hocam iade edebiliyorsanız edin sistemi. Edemiyorsanız, soğuk su + rx570/580/580 öneririm (8GB'lık versiyonlarına bakın.).
aynı işlemci var rx 580 bulmuştum 1800tl ye 8gb darboğaz yaparmı

Yeni konular

Geri
Yukarı