i5-3470 sisteme GTX 1050 Ti alınır mı?

Bütçe
2000

AYATES

Femtopat
Daha fazla  
Hocam yakın zamanda ekran kartımı değiştirmeyi düşünüyorum. İşlemcim i5 3470, PSU 550 watt. Bu konuda bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olabilir mi ve aşağıdaki linkteki ekran kartı alınır mı?

Bütçe 2000-3000

Son düzenleyen: Moderatör:
Alınır bal gibide çalışır ama bütçe varken hele hele PSU da yeterliyken,

Hocam yakın zamanda ekran kartımı değiştirmeyi düşünüyorum. İşlemcim i5 3470, PSU 550 watt. Bu konuda bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olabilir mi ve aşağıdaki linkteki ekran kartı alınır mı?

Bütçe 2000-3000

bu 1050 ti bile değil hem de çöp kart gerek model olsun, gerekte bu para verilmez.

Olablilirde pek ikinci el alma taraftarı değilim.

1050 Ti sıfır alamazsın dostum attığın linkteki kart merdiven altı üretim.

GTX 1060 bak testlerini falan yaparsın temiz bir ürün alıp çekilirsin.

İkinci elden başka ihtimal yok bu bütçede.

Sıfır istiyorsan çok bütçe çıkman lazım o durumda da darboğaz olur PSU falan yetmez. En mantıklı seçenek GTX 1060 güzel bir ilan bul testlerini iste testleri buraya at yardımcı oluruz.

1050 Ti sıfır alamazsın dostum attığın linkteki kart merdiven altı üretim.

GTX 1060 bak testlerini falan yaparsın temiz bir ürün alıp çekilirsin.

İkinci elden başka ihtimal yok bu bütçede.

Sıfır istiyorsan çok bütçe çıkman lazım o durumda da darboğaz olur PSU falan yetmez. En mantıklı seçenek GTX 1060 güzel bir ilan bul testlerini iste testleri buraya at yardımcı oluruz.
Bu mesajından sonra biraz araştırdım, bilgisayar ve parçalar hakkında bilgim olmadığı için yeniden sana başvurdum. ikinci el gtx1050 ti buldum testleri falan var güvene bilirmiyim?

Co
Bu mesajından sonra biraz araştırdım, bilgisayar ve parçalar hakkında bilgim olmadığı için yeniden sana başvurdum. ikinci el gtx1050 ti buldum testleri falan var güvene bilirmiyim?
Çok pahalı bu. Gtx 1070 var gtx 1660 var o paraya.

Geri
Yukarı