i5-3470 sisteme GTX 1050 Ti alınır mı?

Bütçe
2000
Yapar da. 1050 ti'ya 2500 lira vermekten iyi yine de. İleride işlemci değiştirsin belki. Mis gibi kullanırsın.
işlemcimi değiştirmek için anakart değiştimem gerekiyor,anakartım 3. nesil işlemcileri destekliyor anakart değiştirirsem ramde değiştirmek lazım pahalıya patlar diye düşünüyorum bence en iyisi elimdekiylen bi süre geçinmek

Bu mesajından sonra biraz araştırdım, bilgisayar ve parçalar hakkında bilgim olmadığı için yeniden sana başvurdum. İkinci el GTX1050 Ti buldum testleri falan var güvenebilir miyim?

Aşırı pahalı asla alınmaz ben bu fiyata 1650 Super falan bulurum GTX 1060 bulun. Darboğazı çok takmayın sisteme zarar vermez merak etmeyin ileride işlemcinizi yükseltirsiniz olmadı 1060 alın darboğaz yapmaz.

İşlemcimi değiştirmek için anakart değiştimem gerekiyor, anakartım 3. nesil işlemcileri destekliyor anakart değiştirirsem RAM'de değiştirmek lazım pahalıya patlar diye düşünüyorum bence en iyisi elimdekiylen bir süre geçinmek.

En iyisi GTX 1060 almanız zaten bu konuda daha önce size 1060 önermişiz hocam.

işlemcimi değiştirmek için anakart değiştimem gerekiyor,anakartım 3. nesil işlemcileri destekliyor anakart değiştirirsem ramde değiştirmek lazım pahalıya patlar diye düşünüyorum bence en iyisi elimdekiylen bi süre geçinmek
Sen yine de al 1660 veya 1070. Her türlü 1050 ti'dan iyi senin için. 1050 ti alcaksan da Max 1500 TL ver.

Aşırı pahalı asla alınmaz ben bu fiyata 1650 Super falan bulurum GTX 1060 bulun. Darboğazı çok takmayın sisteme zarar vermez merak etmeyin ileride işlemcinizi yükseltirsiniz olmadı 1060 alın darboğaz yapmaz.

En iyisi GTX 1060 almanız zaten bu konuda daha önce size 1060 önermişiz hocam.
hocam zahmet olmazsa birazcık vaktinizden verip bi öneride bulunurmusunuz (link)

Bu değerli zamanınızı ayırdığınız için teşekkür ederim sağolun
ilki alınmaz msı ın en çöp modeli
2. si galax. Galax başlı başına çöp.
3. sü güzel benim kullandığım kart ama ben 1400 e aldım. Ki 1700 den fazla da vermek 3 gb lık karta enayiliktir. Kuzenim 6gb MSI Gaming X 2300 e mi ne aldı.

Geri
Yukarı