i5-3470 ve R7 240 hangi oyunları kaldırır?

İşlemci darboğaz yapacak. Ekran kartı çok eski olduğu için öyle söyledim. İşlemci eski fakat gideri var yine, günümüz şartlarını karşılar az çok. Fakat ekran kartının işlemciye göre performans oranı yüzde eksi 250'lerdedir.
Darboğaz değil o geniş boğaz. Piyasanın en güçlü işlemcisi 4 yıl sonra gelecek en güçlü ekran kartına eşdeğer olduğu için geniş boğaz yapar geniş boğaz yapması istenen bir durum.

Darboğaz değil o geniş boğaz. Piyasanın en güçlü işlemcisi 4 yıl sonra gelecek en güçlü ekran kartına eşdeğer olduğu için geniş boğaz yapar geniş boğaz yapması istenen bir durum.
Yüzde 25 gibi darboğaz çıkıyor hocam. Normal midir?

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2020-11-23 012534.png
    Ekran görüntüsü 2020-11-23 012534.png
    28,6 KB · Görüntüleme: 52
Ben Xbox One ile takas yapacağım ama Xbox'u satarsam 2000 TL gibi bir param oluyor.
Kasa 2.el bu arada.
Elinde olan tam bütçeni söylersen o bütçeye uygun en iyi sistemi toplayabilirim.
2000tl
Hepsini en düşük ayarda açar, 30 FPS oynatır. Orası kesin. Ancak bütçenizi yazarak yeni bir konu açarsanız size daha güzel sistem toplayabiliriz.

Sisteme sonradan RX560 4 GB takmayı düşünüyorum ozm 60 FPS'yi görür mü?
Turbox, Izoly benzeri bir sistem değil mi? Bahsettiğin oyunları oynatır ancak bütçen her neyse daha iyi bir sistem toplanır. Alma sakın.

Bana o PC hemen hemen 1400 TL'ye geliyor 1400'e daha iyi toplanırmıki
Yüzde 25 gibi darboğaz çıkıyor hocam. Normal midir?

Sonradan RX560 4 GB taksam toparlar mı?

Son düzenleme:
Bende bir pc var özellikleri şunlar:
İzoly intel core i-7 2.64ghz
8 gb ram
harici ekran kartı 64mb :(
directx 10

Ben oyunlarda düşük fps alıyorum bi Nivdiva gt730 alamyı düşünüyorum yoksa bir pc mi alamalıyım hemde pc önerirmisiniz

bu zamanda okuyorum

bende aynı sistemden toplamak istiyorum nasıl olur acaba uyguna da geliyor
Ben zamanında 2020 yılında 1800 TL'ye sadece anakart ram ve işlemci almıştım bilgisayar GT 1030 seviyesinde performans veriyordu oyunlarda. O zamanlar dolar 7 liraydı şimdi 18 lira. Muhtemelen 4800 lira girer şimdi aynısını toplasan. (SSD yok ekstra RAM yok başka şeyler de yok.)

Merhaba, ben bilgisayarlardan çok anlamıyorum. İnternette:

Intel Core i5 3470 işlemci.
ASUS R7 240 GDDR3 2 GB ekran kartı.
2x3 GB 8 GB RAM 1333MHz.
Quadro H61 l3y anakart.

Bu özelliklerde bir kasa buldum ve bu kasayla ETS 2, GTA 5, CS:GO, Rocket League ve PUBG Mobile oynamak istiyorum ama kasa kaldırır mı bilmiyorum.
Bilen varsa yazabilir mi?
Xbox One ile takas yaparak almayı düşünüyorum ama Xbox'u satarsam 2000 TL gibi param olacak kasa 2.el
Daha sonra RX560 4 GB ekran kartını takmayı düşünüyorum.

Rahat açarsınız hocam ETS 2'yi orta ayarlarda GTA 5'i normal ayarlarda rahat oynatır 2 GB VRAM biraz sıkıntı bir durum gerçi benim de ekran kartı 2 GB olduğu için anlıyorum ama oynarsınız.

Geri
Yukarı