i5-3550S ve RX 470 Sistem Darboğaz Oluşturur mu?

Cihan Ersöz

Hectopat
Daha fazla  
  1. Intel® Core™ i5-3550S Processor(6M Cache, up to 3.70 GHz) 65W
  2. OC YOK
  3. Asus H61M-PRO Intel H61(B3) 2200MHz(OC) DDR3 Soket LGA1155
  4. MSI RX470 8GB GDDR5 256Bit AMD Radeon DX12 Ekran Kartı OC YOK
  5. GSKILL 8GB (2x4GB) RipjawsX DDR3 1600MHz CL9 1.5V Dual Kit Ram
  6. THERMALTAKE TR2 S 80PLUS 500W GÜÇ KAYNAĞI
  7. Acer X233Hbid Black 23" 5ms HDMI Full 1080P Widescreen LCD Monitor 300 cd/m2 40000:1 (ACM
  8. Western Digital AV-GP WD5000AVDS 500GB 32 MB CACHE
Arkadaşlar bu sistemi topladım, parçaların yarısı elime geçti, yarısı kargoda. Çarşambaya kadar bu sistemi toplayacağım, ekran kartıyla PSU'yu sipariş vermedim, bu sistem bana darboğaz yaşatır mı, işlemci yönünden sıkıntı çeker miyim? Birde PSU yeterli mi? Sistemim çok düşük güç tüketen bir sistem ekran kartı ve PSU önerilerinize de açığım.

Son düzenleyen: Moderatör:
hocam 2. el alınmıcak ürünler bellidir

1.anakart ben ne olursa olsun anakartı sıfır alma taraftarıyım
2. ram soğutucusuz ise kesinlikle alınmaz alınıcak ürünler özel sogutuculu ramler
3. harddisk 12 günlük kullanım süresi bile olsa perte cıkan hdd ler var suan kullandığım hdd nin kullanım süresi yaklaşık 900 gün markası WD 3 tb çok temiz kullandım hiçbir sıkıntısıda yok
4. amd işlemci eğer satıcı havale kargo yöntemiyle çalışıyorsa gerçekten güven vermediyse almayın dişi kırık zarar görmüş işlemcileri gönderiyorlar kargoda kırılmış banane diyip iteliyorlar başıma geldi
5. ne olursa olsun 1 aylık bile olsa ekran kartı alınmaz nasıl kullanıldığını bilemessiniz kasasını nasıl havalandırdığını ne şartlarda kullandığını ne olursa olsun alınmaz

alınıcak ürünler
1. psu kullanıcının psu yu çıkardığı sistemi öğrenin eğer yeterliyse bu psu fazla yorulmamıştır alınabilir EVGA marka alırsanız iyi olur avrupa garantili üründür 5 7 10 sene garantisi olan ürünler
2. intel işlemciler s ibareli işlemciler alınabilir intelin bütün işlemcileri alınabilir satıcı güven veriyorsa hem düşük güç tüketimli hemde çok verimli ben i5 3550s kullanıyorum aldığım kişi 3 senedir kullanıyormuş suan hiçbir sıkıntı yok
3. temiz kullanılmış garantili ssdler alınabilir
4. kule fanlar alınabilir

2. el ürün satın alıcaksanız sanal pazar gitti gidiyor sahibindenden get ile alırsanız daha iyi olur para havuzlu siteler olduğu için daha iyi

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı