i5 3570 İşlemci için ekran kartı önerisi

Hocam sana katılıyorum oyunlarda görsele çok fazla takılan birisi deilim low ayarlarda 60fps versin yeter. GTX 560ti ile R6 low ayarlarda yayın yapabiliyordum. 480p bana bunu sunan bir karttı kendisini çok özlüyorum. ama 1060 3GB alıcam. Bir süre sonrada daha büyük kapasiteli bir ssd almayı düşünüyorum 240GB . Şuan onboard ile stock soğtucu ile özelik istemeyen oynular oynasam sıkıntı yaşarmıyım sizce ? 1 saatlik web gezintisinin ardından max 45 derece sıcaklık gösteriyor Core Temp Programı. Hepinize yorumları için teşekkür ederim.
Hocam neden sıkıntı yaşayacaksınki 45 derece gayet normal bir değer. Ben onboarddan idare ederim diyorsan paranı biriktir 1060 6GB al olmaz diyorsan 1060 3GB alabilirsin tamamen sana kalmış yani dediğim gibi 1050TI almaktan kat kat iyidir fark ortada zaten. SSD ye gelince zaten biliyorsundur takınca bilgisayar uçuyor :D oyunlara etkisi ise oyuna daha hızlı giriyorsun geçişler daha çabuk oluyor oynanışa bi etkisi yok tabiki ama işte dolma süreleri falan bayağı bir hızlanıyor o yüzden acelesi yok dedim oyunada 5 saniye geç gir bir süre :) SSD ye PUBG CS GO R6 kurulu GTA5 gibi oyunlar HDD ye kurulu sürekli oynadığım oyunlara öncelik verdim kalanlarıda HDD ye kurdum HDD den oyun açtığım zaman oyununun oynanışında bir fark göremiyorum ama genel anlamda SSD bilgisayara farklı bi hava katıyor dosya aktarım hızı sistem açıp kapatma oyuna erken girmek falan güzel şeyler. SSD den sonra 8GB RAM eklersin akar gider

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı