i5 3570 Sistem Red Dead Redemption 2 kaldırır mı?

İşletim sistemi
Windows 10
Oynarsın sorun çıkarmaz ama RAM'i çift kanal 16 yaparsan ve işlemcini i7 3770 yaparsan ciddi bir FPS artışı yaşarsın son olarak BIOS da XMP ayarını da açarsan 1600MHz olur RAM'in.

RDR 2'de çift kanal RAM ciddi bir FPS artışı sağlamıyor ama drop yemez.(yanlış biliyormuşum 10-20FPS fark ediyor)

İmkansız.
i5 4570 - 1050 Ti - 16 GB Dual DDR3 ve SSD ile çoğu ayar düşük bazıları orta 1080p 40-50 FPS arası değişiyor değerlerim.

1060 ile 1050 Ti arasına ciddi fark var arkadaş işlemcisini i7 3770 RAM'i de çift kanal 16 yaparsa 1080p High 50FPS oynar rahat.

Kaldırır. Ben i5 3470, 12GB bellek ve RX 570 bulunan sistemimde aşağıdaki videoda gösterilen ayarları kullanarak oyunu rahat bir şekilde oynadım. 8GB bellek problem olabilir, çünkü RDR 2 10GB civarı bellek kullanan bir oyun. Kırsalda genel olarak problem yaşamasan da objelerin ve yapay zekaların yoğun olduğu kasabalara girdiğin zaman ciddi takılmalar yaşayabilirsin. Sana önerim bellek takviyesi yapman. Oyunu SSD'ye kurmak da sabit diskten kaynaklı takılmaları önlemek konusunda işe yarayabilir.

Grafik ayarlarının bulunduğu video:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı