i5-3570 Sistem Windows 10 kaldırır mı?

Chrome kullandigimi kim soyledi ki? Ben SlimJet kullaniyorum. Neyse, adam sistemim W10 kaldirir mi demis, biz tarayici yaristiriyoruz hangisi uzaga baglanir diye. :p Adam konuyu acacagina pisman oldu
Chrome'u kendi şirketin gibi savunan sensin bu da insana Chrome kullanıyormuşsun hissi veriyor.
Ayrıca Brave'a bilinmeyen diyorsan adam SlimeJet'de kullanabilir bu onun tercihi.

Chrome'u kendi şirketin gibi savunan sensin bu da insana Chrome kullanıyormuşsun hissi veriyor.
Ayrıca Brave'a bilinmeyen diyorsan adam SlimeJet'de kullanabilir bu onun tercihi.
Chrome'u mu savunmusum? Yahu tek yazdigim insanlar tarayici olarak onu biliyor, o da 2 GB RAM kullanip sistemi somuruyor demek. Bu nasıl savunma olur? Adamlara bir kufretmedigim kaldi. Mesajlar yukarida. Sen okuduklarini anladigina emin misin?

@Murat159 Hayır ne bir tek onu biliyor dünyada başka tarayıcı mı? Yok herkes onu biliyor. Ben Technopat'te Brave, Edge Opera kullanan çok fazla kişi gördüm.

@Murat159 Hayır ne bir tek onu biliyor dünyada başka tarayıcı mı? Yok herkes onu biliyor. Ben Technopat'te Brave, Edge Opera kullanan çok fazla kişi gördüm.
Eh abi ya, Technopat'taki makaleyi attim. Daha ne yapayim. lanet tarayici cok kullaniliyor iste. Sanki ben yazmisim ya da savunuyormusum gibi konusmuyor musun? Yukaridaki mesajlarimi anlayinca kadar bir kac defa daha oku bence.

Eh abi ya, Technopat'taki makaleyi attim. Daha ne yapayim. lanet tarayici cok kullaniliyor iste. Sanki ben yazmisim ya da savunuyormusum gibi konusmuyor musun? Yukaridaki mesajlarimi anlayinca kadar bir kac defa daha oku bence.
Ah abi ya sana bir şey demiyorum anlatmak istediğim tek bilinen tarayıcı o değil anlatmak istediğim bu çoğunluk Chrome kullansa da bir o kullanılmıyor sonuçta bunu anlatmak istiyorum.

Ah abi ya sana bir şey demiyorum anlatmak istediğim tek bilinen tarayıcı o değil anlatmak istediğim bu çoğunluk Chrome kullansa da bir o kullanılmıyor sonuçta bunu anlatmak istiyorum.
Bu konuyu acan kisinin sordugu soruya gore Brave ya da Slimjet 'i bilme ihtimali nedir? Adamin konudaki ilk mesajina gore tahmin yapman gerekir. Hadi sana gunun sorusu. Forumdaki bir milyon kulalnicidan bin kisi Brave ya da Slimjet kullaniyor olsun. Sana bana gore cokta geri kalan 670 bin kisi Chrome kullaniyor.

Bu konuyu acan kisinin sordugu soruya gore Brave ya da Slimjet 'i bilme ihtimali nedir? Adamin konudaki ilk mesajina gore tahmin yapman gerekir. Hadi sana gunun sorusu.
Bilmiyorsa öğretmek lazım bildiği halde Chrome'u seçebilir o zamanda düzenlenmiş Windows 10 öneririm veya 8.1.

Bilmiyorsa öğretmek lazım bildiği halde Chrome'u seçebilir o zamanda düzenlenmiş Windows 10 öneririm veya 8.1.
Duzenlenmis W10 konusuna karsiyim. Kendi duzenlemiyorsa baskasinin duzenledigi W10'u kullanmasin. Kimin ne yaptigi belli degil. Belki adam o makine ile is yapiyor. Belki isyeri muhasebesini banka hesaplarini oradan yonetiyor. Bu tur seyler onermemelisin insanlara. Sana uyup oyle bir ISO'dan kurdu Windows'u. Iki gun sonra basina bir is gelse kendini sorumlu hissetmez misin? Bilgileri onemli ki gitmesini istemiyorum demis.

Kendisi düzenleyebilir rehberi mevcut çok zor bir iş değil.
Sana ya da bana bu isler kolay geliyor. Ayiracak vakitte buluyoruz. Ama insanlarin cogu icin PC bir arac. Dugmeye basinca calisacak, isini yapacak oyununu oynayacak. kapatip unutacak. Her insandan ayrintilari bilmesini ya da ogrenmesini istemek mantikli degil. Meraki varsa onun icin ayri konu acar zaten. Adam in burada sordugu bu sisteme W10 gider mi? Ben RAM yetmez diyorum. Sen de W10'u ozellestirmeyi ogren. Tarayici oalrak Brave falan kullan. Ozellstirilmis ISO yap, onu kurdugunda sorunsuz calisir diyorsun. Ulastigimiz sonuc bu sanirim. :D

Geri
Yukarı