i5 3570K anakart ve soğutucu tavsiyesi

DashMatters

Hectopat
Daha fazla  
İkincil bir sistem kurmak istiyorum. Elimde boşta bir 1050 Ti, 500W PSU ve 4 GB DDR3 RAM var. Bunun yanına bir tane de i5 3570K buldum. Anakart, işlemci soğutucusu ve kasa alacağım ama eski oldukları için ne alacağımı bilemedim. Tavsiyeniz varsa yazar mısınız? Bir de işlemciye OC yapmamın bana bir faydası olacak mıdır? Destekleyen bir anakart için daha fazla vermeye değer mi?

İkincil bir sistem kurmak istiyorum. Elimde boşta bir 1050 Ti, 500W PSU ve 4 GB DDR3 RAM var. Bunun yanına bir tane de i5 3570K buldum. Ana kart, işlemci soğutucusu ve kasa alacağım ama eski oldukları için ne alacağımı bilemedim. Tavsiyeniz varsa yazar mısınız? Bir de işlemciye OC yapmamın bana bir faydası olacak mıdır? Destekleyen bir ana kart için daha fazla vermeye değer mi?

RAM 16 GB veya en düşük 8 GB yapmayı unutmayın. İşlemci güzel bence. OC yapmanıza gerek yok.
Boşa zarar verebilirsiniz.

İkinci el uygun fiyata bulursan Z77 bir anakart bulursan OC yapabilirsin. Pahalıysa H61 serisi bir anakart al geç.

Soğutucu için şunları önerebilirim bütçeni bilmiyorum. Hepsinin açıklamasında 1155 desteği var yazıyor.

İkincil bir sistem kurmak istiyorum. Elimde boşta bir 1050 Ti, 500W PSU ve 4 GB DDR3 RAM var. Bunun yanına bir tane de i5 3570K buldum. Anakart, işlemci soğutucusu ve kasa alacağım ama eski oldukları için ne alacağımı bilemedim. Tavsiyeniz varsa yazar mısınız? Bir de işlemciye OC yapmamın bana bir faydası olacak mıdır? Destekleyen bir anakart için daha fazla vermeye değer mi?
x3440 16 gb ddr3 ram .

Yeni konular

Geri
Yukarı