i5 3570K için anakart önerisi

GBarisciL

Hectopat
Merhaba. Ufak sebepten dolayı birkaç parçayı değiştireceğim. Sorunumu yine de söyleyeyim fakat kategori ile alakasız. Call of Duty Warzone oyununda HWID ban yedim, oyun ilk çıktığı zamanlarında da hack kullandım. Bu cezayı çekmek aslında hakkımdır fakat uzun vadeli oynamayı düşünmüyordum. Bu bir sebep de değil ama şimdi arkadaş çevresi ile oyuna bağımlı olduk, multiplayer satın aldık fakat oyunu oynayamıyorum. O yüzden donanım değişikliği yapacağım.

İşlemci: i5-3570K.
Ekran kartı: Gigabyte RX 570.
Anakart: GA-H67MA-USB3-B3.
RAM: 4x4 1333MHz DDR3 RAM.
PSU: Cooler Master MasterWatt 600W 80 Plus.

Buna önerebileceğiniz uygun fiyat bazında anakart var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba. Ufak sebepten dolayı birkaç parçayı değiştireceğim. Sorunumu yine de söyleyeyim fakat kategori ile alakasız. Call of Duty Warzone oyununda HWID ban yedim, oyun ilk çıktığı zamanlarında da hack kullandım. Bu cezayı çekmek aslında hakkımdır fakat uzun vadeli oynamayı düşünmüyordum. Bu bir sebep de değil ama şimdi arkadaş çevresi ile oyuna bağımlı olduk, multiplayer satın aldık fakat oyunu oynayamıyorum. O yüzden donanım değişikliği yapacağım.

İşlemci: i5-3570K.
Ekran kartı: Gigabyte RX 570.
Anakart: GA-H67MA-USB3-B3.
RAM: 4x4 1333MHz DDR3 RAM.
PSU: Cooler Master MasterWatt 600W 80 Plus.

Buna önerebileceğiniz uygun fiyat bazında anakart var mı?

B450 S2H + 5 1600 Alın indirim tutturursanız 1000 liraya denk getirebilirsiniz ama RAM değişimi lazım olur ramide D30 3000 MHz alırsınız 1300 liraya hem sistem daha iyi olur hem banınız kalkar.

Yeni konular

Geri
Yukarı