i5-3570K Sistem geliştirme önerisi

Ekran kartı: GTX 1050 Ti.
İşlemci: i5-3570K.
Bellek: 8 GB RAM.
HDD: Toshiba P300 high performance 3.5
Anakart: Hatırlamıyorum fakat oldukça düşük model bir anakart.
SSD bulunmuyor.

Bu sistem ile GTA V Online'da 40-50 arası FPS alıyorum, şehir dışında 60-70'i buluyor. Ayarları en yükseğe çeksemde aynı, en düşüğe çeksemde aynı, FPS gram oynamıyor, bu değerler arasında gidip geliyor. Kısacası artık yoruldum ve sistemi güçlendirmek istiyorum. Şu an olan sistemime hangi parçayı/parçaları alırsam FPS değerlerim artar?
2200TL civarı bütçem bulunuyor.

Ekran kartı: GTX 1050 Ti.
İşlemci: i5-3570K.
Bellek: 8 GB RAM.
HDD: Toshiba P300 high performance 3.5
Anakart: Hatırlamıyorum fakat oldukça düşük model bir anakart.
SSD bulunmuyor.

Bu sistem ile GTA V Online'da 40-50 arası FPS alıyorum, şehir dışında 60-70'i buluyor. Ayarları en yükseğe çeksemde aynı, en düşüğe çeksemde aynı, FPS gram oynamıyor, bu değerler arasında gidip geliyor. Kısacası artık yoruldum ve sistemi güçlendirmek istiyorum. Şu an olan sistemime hangi parçayı/parçaları alırsam FPS değerlerim artar?
2200TL civarı bütçem bulunuyor.
+8Gb ram
+Ssd

Bu işlemci yeter mi o zaman? Hangi işlemciyi alabilirim bu sisteme? Ayrıca 8 GB RAM ve SSD'de bakıyorum şu an fakat işlemcide alacağım.
Ben olsam almazdım. Anakart ve işlemciyi birlikte değişebileceğim döneme kadar tutardım. Ekran kartınızı değismeyecekseniz zaten bu işlemci yeterli kalacaktır çünkü güçlü bir işlemciniz var. Ama işlemci gerektiren oyunlarda fark görmek istiyorum derseniz r5 2600 ve yukarısı alınabilir.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı