i5 4. nesil sisteme RX580 8 GB takılır mı?

Jptr

Centipat
Daha fazla  
Intel i5 4. nesil işlemcili bir bilgisayarım var ama ekran kartı yok o yüzden ikinci el bir RX580 8 GB ekran kartı buldum sizce alırsam performansı nasıl olur?

Bir nevi benim soruma da bir cevap niteliği taşıyacak gelen cevaplar. Ben inceliyorum nicedir. i5 4460 var bende de. Nereye baksam RX570 çok yeterli diyorlar ama konu açtım bakalım umarım iyi bir yol haritası izleyebiliriz.

Intel i5 4. nesil işlemcili bir bilgisayarım var ama ekran kartı yok o yüzden ikinci el bir RX580 8 GB ekran kartı buldum sizce alırsam performansı nasıl olur?

Hocam al bence RX 580'i evet belki işlemcin yüzde yüz besleyemez ama darboğazın sisteme zararı yoktur diye biliyorum. Belki ileride işlemciyi güncellersiniz.

İkinci el RX580 1750-2500TL banında piyasası mevcut. Onun yerine, sistemini satıp biraz eklemeye yaparak ikinci el bir sistem toplamak daha mantıklı. RX580 darboğaz yapabilir 4. nesil işlemciye.

İkinci el RX580 1750-2500TL banında piyasası mevcut. Onun yerine, sistemini satıp biraz eklemeye yaparak ikinci el bir sistem toplamak daha mantıklı. RX580 darboğaz yapabilir 4. nesil işlemciye.

Mantıklı olabilir belki ama maalesef şu anda öyle bir şey yapma şansım yok maalesef.

1500 2000 tl lik bi bütçem var şu anda

@6Miller8

Son düzenleme:

Geri
Yukarı