i5 4. nesil sisteme RX580 8 GB takılır mı?

Bana da mantıklı geliyor ama işte şu anda öylebir al sat yapma şansım yok. Onun için şimdilik sadece kasa, ekran kartı vb. şeylere bakıyorum geliştirmek için.

Son düzenleme:
Bana da mantıklı geliyor ama işte şu anda öylebir al sat yapma şansım yok. Onun için şimdilik sadece kasa, ekran kartı vb. şeylere bakıyorum geliştirmek için.

Bir de ekran kartının GDDR5 olması soketinin farklı olduğunumu belirtiyor o kısmı tam anlamadım ya da bütün ekran kartlarının soketi aynımı?
Aşırı eski ekran kartların pci express slotları farklı ama gddr5 ekran kartların slotu, pci express 16 ve anakartın destekliyor^^

Mantıklı olabilir belki ama maalesef şu anda öyle bir şey yapma şansım yok maalesef.

1500 2000 tl lik bi bütçem var şu anda

@6Miller8
Anladım ama bunu aklında tut. Ekran kartını almak istiyorsan ilerleyen zamanlarda direkt olarak sistem güncellemesi yapman gerekli.

Aşırı eski ekran kartların PCI Express slotları farklı ama GDDR5 ekran kartların slotu, PCI Express 16 ve anakartın destekliyor^^

Anladım ama bunu aklında tut. Ekran kartını almak istiyorsan ilerleyen zamanlarda direkt olarak sistem güncellemesi yapman gerekli
Anladım çok teşekkürler.

Aşırı eski ekran kartların PCI Express slotları farklı ama GDDR5 ekran kartların slotu, PCI Express 16 ve anakartın destekliyor^^

Anladım ama bunu aklında tut. Ekran kartını almak istiyorsan ilerleyen zamanlarda direkt olarak sistem güncellemesi yapman gerekli.

Bir de anakartın destekliyor deyince aklıma takıldı da ben hiçbir yere hiç anakartımı falan yazmamıştımda direkt sistem bilgileri otomatikmi gözüküyor?

Sorularım bitmiyor biliyorum ama:> alacağım ikinci el kartla 2 ay mining yapılmış ama satan adam FurMark testini yapmış ve bakımlı diyor bu bir sorun yaratır mı?

E064CB47-200F-4289-8549-6C5D72A13FB3.jpeg

Son düzenleme:
Bir de anakartın destekliyor deyince aklıma takıldı da ben hiçbir yere hiç anakartımı falan yazmamıştımda direkt sistem bilgileri otomatikmi gözüküyor?

Sorularım bitmiyor biliyorum ama:> alacağım ikinci el kartla 2 ay mining yapılmış ama satan adam FurMark testini yapmış ve bakımlı diyor bu bir sorun yaratır mı?

Eki Görüntüle 1832313
Bir sorun yaratmaz. Onun dışında anakart bilgilerini paylaşmana gerek yok. Pci express slotu 4. nesil anakarta aynıdır😁

Bir sorun yaratmaz. Onun dışında anakart bilgilerini paylaşmana gerek yok. PCI Express slotu 4. nesil anakarta aynıdır😁

Anladım çok teşekkürler.

Şindi bir tane GTX 1650 buldum fiyatı 2000TL bana daha iyi gibi geldi sizce nasıl olur?

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı