i5-4200M ve GT 720 CS:GO Anlık Takılmalar

denizekelk

Centipat
Arkadaşlar CS GO'da anlık 0.5 saniyelik donmalar oluyor. Başka hiçbir oyunda bir problem yok. Bu neden oluyor acaba başına gelen var mı daha öncesinde? Ateş ederken mesela böyle takılıyormuş gibi oluyor sonra geri düzeliyor veya yürürken donuyormuş gibi oluyor sonrasında tekrar devam ediyor kafayı yeyeceğim düzeltemedim bir türlü.

PC özellikleri:
  • i5 4200 m işlemci
  • NVIDIA GT720 m ekran kartı
  • 8 GB RAM

Yapılan işlemler:
  1. PC formatlandı.
  2. Şu an da bütün driverler en güncel olarak yüklü.
  3. SSD kullanıyorum.
  4. İnternet bağlandım 16 Mbps.
  5. Ping vs durumlarda söz konusu değil.

Umarım başına gelen vardır ve yardımcı olabilirsiniz. Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sıcaklığa ve kullanımlara baktınız mı? Ek olarak günümüz CS:GO'su için sisteminiz yetersiz kalabilir.
İşlemci sıcaklığı 50-60 derece arası hocam. Ekran kartıda en fazla 68 falan görüyor.Takılmalar sürekli olmuyor zaten böyle 15-20 saniyede bir bi takılma olduğunu düşün.Bu süre zarfı değişiyor tabi bazen 30-40 saniyede bazen 20 saniyede bir oluyor.
Artık eski csgo yok maalesef. Bu sıkıntı lolde de var. Donanımsal bir sorun olduğunu zanetmiyorum.
Önceden lol dede başıma gelmişti bu sorun doğru diyorsun hocam.Ama şu an lol de bir sıkıntı yok bende açıkcası.Cs de oluyor ve bu çok sinir bozucu açıkcası. Arkadaşın dediği gibi işlemci ekran kartı yetmiyor mu diye düşünmüyorda değilim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı