i5-4200u laptopa Windows 11 kurmak

Chairman

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
RAM
8GB
SSD veya HDD modeli
SSD
İşlemci
Intel Core i5-4200U 1.60GHz
Evde Windows 11 desteklemeyen bir laptopum var. Bu laptopun özellikleri;
İşletim sistemi: Windows 10 64 Bit.
İşlemci: Intel Core i5-4200u 1.60GHz
RAM: 8 GB.
TPM 1.2
Laptopun markası Lenovo Thinkpad T440s.
Bu laptopa Windows 11 yüklersem büyük sorunlarla karşılaşma olasılığım nedir?

Ekran Alıntısı.PNG

Birde bilgisayarın güvenli önyüklemeyi destekleyip desteklemediğini, destekliyorsa nasıl aktifleştirmeyi yapabilirim?

windows 10 ile yola devam.
11 şuan desteklenen cihazlarda bile sıkıntılı stabil değil ama kurmak istiyorsan kurabilirsin donar kasar yazılımsal hatalar verir saçmalar .

@Chairman Aynısının 4200 değil 4210u olan ASUS modelini kullanıyprum ve rahatlıkla söyleyebilirim ki bu sistemler için en uygun sistem 8.1 yavaşlığı göze alırsan 10'dur.

11'e tasarımı için falan geçme. Tasarımı istiyorsan Windows 10'a Windows 11 teması atarsın.

11 şu an desteklenen cihazlarda bile sıkıntılı.

Destekleyen bir cihazım var ona kurdum. Bazen anlam veremediğim şeyler oluyor ama çok problem yaratmıyor. Yani tipik problemlerini deneyimledim, biliyorum. Sadece bu desteklenmeyen bilgisayara yüklenirse kullanımı etkileyen şeyler olur mu diye merak ettim.
@Chairman aynısının 4200 değil 4210U olan ASUS modelini kullanıyprum ve rahatlıkla söyleyebilirim ki bu sistemler için en uygun sistem 8.1 yavaşlığı göze alırsan 10'dur.

11'e tasarımı için falan geçme. Tasarımı istiyorsan Windows 10'a Windows 11 teması atarsın.

O zaman yavaşlatır diyorsun. Tamam 👍

Yeni konular

Geri
Yukarı