i5 4200u sistem oyunlarda düşük FPS veriyor

Masscre

Centipat
Daha fazla  
Neredeyse 1 yıldır Valorant oynuyorum. İlk başladığım FPS oyunu ilk indirip oynadığım zaman düşük ayarlarda 150 FPS akıcı oynatıyordu yüksek ayarlarda ise 100 80 arası gidip geliyordu akıcı oynatıyordu ama şu an düşük ayarlarda 60 FPS zor çıkıyor bunun bir çözümü var mıdır? Sistem özelliklerim aşağıda.

• i5 4200u.
  • GeForce 710M - Intel HD Graphics family.
  • 710M GPU belleği 6 GB - Intel HD GPU belleği 2,1 GB.
  • 8 GB RAM.

Intel ekran kartından kaynaklı değil oyunu 710M'den başlatıyor.

Neredeyse 1 yıldır Valorant oynuyorum. İlk başladığım FPS oyunu ilk indirip oynadığım zaman düşük ayarlarda 150 FPS akıcı oynatıyordu yüksek ayarlarda ise 100 80 arası gidip geliyordu akıcı oynatıyordu ama şu an düşük ayarlarda 60 FPS zor çıkıyor bunun bir çözümü var mıdır? Sistem özelliklerim aşağıda.

• i5 4200u.
  • 8 GB RAM.

Her güncelleme geldiğinde oyunun optimizasyonu iyice kötüleşiyor sizde bir sıkıntı yok bu problem herkeste var ben oyun ilk çıktığında 150 FPS alırken şimdi 80 FPS alıyorum:(

Her güncelleme geldiğinde oyunun optimizasyonu iyice kötüleşiyor sizde bir sıkıntı yok bu problem herkeste var ben oyun ilk çıktığında 150 FPS alırken şimdi 80 FPS alıyorum:(

Bunu Riot Games'in desteğine yazınca 'Optimizasyonumuz her geçen gün daha da iyi oluyor' deyip
Çözüldü veriyor delirtecek bu oyun beni + zaten biletlere botlar cevap veriyor xd

• i5 4200u.
  • 8 GB RAM.

Bende de aynı sıkıntı var i7 4500U işlemcim önceden 140 FPS alırken dün girdiğimde 50 70 FPS arası alıyor Valorant'ta.

Yeni konular

Geri
Yukarı