i5 4200U ve HD8750M Performans Sorunu

Birde internette 3gb lık bilgisayarlarda gta v testleri var düşük settings.xml kullanarak oynuyorlar onlarda fps 20 den yukarı çıkmıyor bazen 20 sabit oynuyorlar ama hiç donma olmuyor onlarda sadece arada 17 fps e düştüğü oluyor benim sistemim böyle iken bu sorun oluyor çok can sıkıcı laptopumda intel hd graphics family de var onun bir etkisi olabilir mi acaba bilgisayar o ekran kartını kullanıyor olabilir mi ?

Hepsi aynı dediğim gibi sorun çıkmasın diye hepsini aynı yaptım

Buyur kardeş neresinde hata var ?
Voltajları farklı galiba ram'lerin.

O sadece kullandığı güç tüketimini değiştirir okunmamasında ki sebep bu olamaz bence.
İlk önce Ramlerden birisini tak. Pc yi çalıştır. Daha sonra ilk taktığın Ram i sök ve öteki Ram i tak. Pc yi çalıştır. Eğer iki ram tek bir şekilde takılıyken çalşıyorsa iki ram i birden tak ve çalıştır.

İlk önce Ramlerden birisini tak. Pc yi çalıştır. Daha sonra ilk taktığın Ram i sök ve öteki Ram i tak. Pc yi çalıştır. Eğer iki ram tek bir şekilde takılıyken çalşıyorsa iki ram i birden tak ve çalıştır.
Bu rami ben seçmiştim bir bilgisayarcıya falan seçtirip başka ram alsam gta sorunu düzelir mi peki ?

Demekki yeni aldığın ram uyumsuz. Bu sonucu tek başına çıkartamıyor musun ?
ilk aldığımda da açılmamıştı yardım aldım bios güncelledim açılmaya başladı bende belki bunda da bir çözüm vardır dedim salak değilim tabi ki de tek başıma bu sonuca varabiliyorum.

Demekki yeni aldığın ram uyumsuz. Bu sonucu tek başına çıkartamıyor musun ?
Bunu alsam açılır mı ?

resmi yüklemeyi unutmuşum :p bunda açılır mı ?

ilk aldığımda da açılmamıştı yardım aldım bios güncelledim açılmaya başladı bende belki bunda da bir çözüm vardır dedim salak değilim tabi ki de tek başıma bu sonuca varabiliyorum.

Bunu alsam açılır mı ?

Bu da var

Dosya Ekleri

• Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    80,1 KB · Görüntüleme: 112
  • Screenshot_2.png
    Screenshot_2.png
    9 KB · Görüntüleme: 122
  • Screenshot_3.png
    Screenshot_3.png
    69,9 KB · Görüntüleme: 127

Bunu alsam açılır mı ?

Bu da var
Kullandığın Notebook'un marka ve modelini söyle veya internetetn bulup linkini at bana. Bakayım senin Pc'ne uyumlu ram önerisinde bulunayım sana.

Kullandığın Notebook'un marka ve modelini söyle veya internetetn bulup linkini at bana. Bakayım senin Pc'ne uyumlu ram önerisinde bulunayım sana.
Tmm atarım şimdi de şimdiki ramler 100 tl bilgisayarcıda kaça patlar yine yanlış almayayım internetten

Acer Aspire E1-572G modeli işlemciyi falan biliyosun zaten

Geri
Yukarı