i5 4200U ve HD8750M Performans Sorunu

Kullanmakda olduğun Ram'i sök arkalı önlü fotoğrafını çek ve bana at. Bakalım DDR3 mü yoksa DDR3L mi. Benim araştırıp bulabildiğim kadarıyla Ramler' DDR3L istersen internetten DDR3L ram al ve tak. Eğer çalışmaz ise iade edersin. Ama bence çalışacaktır. Kesin sonuç için Ramlerin fotoğrafını bekliyorum.
Neresinden anlayacağını bilmediğim için öyle çektim
resim.jpeg
resim2.jpeg

Malesef okuyamıyorum daha düzgün bir çekim yapma şansın var mı ?
Üzerindeki yazıları net çekme şansım yok ama laptopun sağ altındaki bilgilerde 4GB DDR3 L MEMORY diyor ddr3l mi oluyor bu ?

Malesef okuyamıyorum daha düzgün bir çekim yapma şansın var mı ?
Kingston 4GB DDR3L 1600MHz CL11 Low Voltaj Notebook Ram kardeş bu rami almaya karar verdim çalışır mı ? GTA V deki sorun gider mi ?

Üzerindeki yazıları net çekme şansım yok ama laptopun sağ altındaki bilgilerde 4GB DDR3 L MEMORY diyor ddr3l mi oluyor bu ?

Kingston 4GB DDR3L 1600MHz CL11 Low Voltaj Notebook Ram kardeş bu rami almaya karar verdim çalışır mı ? GTA V deki sorun gider mi ?
Çok güzel vatanbilgisayardn bulduğunuz iyi olmuş. Laptop'unu alıp vatanbilgisayara gidiyorsun. Ben bu Ram'i test ettikden sonra alacağım diyorsun. Ve laptop'una taktırıyorsun. Test ediyorsun sorun geçerse alıyorsun. Eğer sorun devam eder veya çalışmaz ise almıyorum hadi kolay gelsin diyip mağazadan çıkmakda özgürsün.

Çok güzel vatanbilgisayardn bulduğunuz iyi olmuş. Laptop'unu alıp vatanbilgisayara gidiyorsun. Ben bu Ram'i test ettikden sonra alacağım diyorsun. Ve laptop'una taktırıyorsun. Test ediyorsun sorun geçerse alıyorsun. Eğer sorun devam eder veya çalışmaz ise almıyorum hadi kolay gelsin diyip mağazadan çıkmakda özgürsün.
Ben bunu bilmiyordum hemen yarın gidip denerim sana da saol sabrın için :D

Ben bunu bilmiyordum hemen yarın gidip denerim sana da saol sabrın için :D
Sabır değil aslında iş yerindeyim boş kaldıkca buraya bakıyorum. Burası çok sıkıcı bir yer vakit hiç geçmiyor. Bende burada insanlara yardım etmeye çalışıyorum. Bilmediklerim hakkında konu açıyorum, zaman geçirmeye çalışıyorum. Benim için iyi oluyor.

Birde internette 3gb lık bilgisayarlarda gta v testleri var düşük settings.xml kullanarak oynuyorlar onlarda fps 20 den yukarı çıkmıyor bazen 20 sabit oynuyorlar ama hiç donma olmuyor onlarda sadece arada 17 fps e düştüğü oluyor benim sistemim böyle iken bu sorun oluyor çok can sıkıcı laptopumda intel hd graphics family de var onun bir etkisi olabilir mi acaba bilgisayar o ekran kartını kullanıyor olabilir mi ?

Hepsi aynı dediğim gibi sorun çıkmasın diye hepsini aynı yaptım

Buyur kardeş neresinde hata var ?
knk bayağı geç yazacağım, ama senin yeni taktığın ram 800 MHZ. Yani, 1600 MHZ olması lazım

saygılar...

Yeni konular

Geri
Yukarı