i5-4210u eGPU yapılmalı mı?

Zeus0

Decapat
Daha fazla  
Öncelikle merhabalar. Elimde bir laptop var, eGPU hakkında 1 2 gündür araştırıyorum da sizce böyle bir şey yapsam nasıl olur?
Sistemim: i5 4210u, 8 GB 1600MHz RAM, GTX 650 Ti. Bir de bunu yapınca bu FPS'leri alabilir miyim? Bir siteden baktım da pek inanamadım. Şimdiden teşekkürler.

resim_2021-04-13_014333.png

eGPU pahalı bir yöntem üzerine biraz daha ekleyip yeni bir laptop almak daha mantıklı ve uğraşsız olacaktır.

PC'den kastınız masaüstü ise alın sonrasında eGPU için gerekli bağlantıları alır denersiniz, sonrasında merakınızı giderince tekrar kasaya takarsınız. Ama sadece direkt olarak eGPU önerilmez ekran kartını tam olarak %100 verimli kullanamadığımızı biliyorum yanlışım var ise kusura bakmayın.

PC'den kastınız masaüstü ise alın sonrasında eGPU için gerekli bağlantıları alır denersiniz, sonrasında merakınızı giderince tekrar kasaya takarsınız. Ama sadece direkt olarak eGPU önerilmez ekran kartını tam olarak %100 verimli kullanamadığımızı biliyorum yanlışım var ise kusura bakmayın.

Evet kasalı toplayacağım zaten o bir garanti ama denemek için dedim bir de %7'lik bir darboğaz söz konusu yapılabilir mi sizce

Son düzenleme:

Geri
Yukarı