i5 4210U ve 820M için oyun önerisi

Abdü23

Yoctopat
Daha fazla  
Bilgisayarı babam 2013'te almıştı (hatıra kalsın diye saklıyorum öldü :() hiç bilgisayarım olmadığı için ilk defa bilgisayar oyunu oynamak.
İstiyorum. Bilgisayarım en iyi hangi oyunları, iyi oynatır?

Özellikler.

Intel i5 4210U 1.7GHz işlemci.
NVIDIA GeForce 820M.
4 GB RAM (kullanılabir miktar 3,16 yazıyor)
32 Bit Windows 7 Ultimate işletim sistemi.

Bilgisayarı babam 2013'te almıştı (hatıra kalsın diye saklıyorum öldü :() hiç bilgisayarım olmadığı için ilk defa bilgisayar oyunu oynamak.
İstiyorum. Bilgisayarım en iyi hangi oyunları, iyi oynatır?

Özellikler.

Intel i5 4210U 1.7GHz işlemci.
NVIDIA GeForce 820M.
4 GB RAM (kullanılabir miktar 3,16 yazıyor)
32 Bit Windows 7 Ultimate işletim sistemi.

32 Bit Windows 7 işletim sisteminde çok az oyun oynarsın. SSD falan varsa Windows 10 64 Bit yükleyerek Valorant oynarsın bence.

Wolfteam, Counter-Strike 1.6, League of Legends, {Undertale, Katana Zero (hikayeli mükemmel oyunlardır.)] ve efsanevi oyun olan Call of Duty Modern Warfare 2, 3

Daha birçok oyun var fakat aklıma gelenler ve şu an bilgisayarımda yüklü olan düşük sistemli oyunlar bunlar. Emin ol hepsini rahatlıkla oynarsın

Wolfteam, Counter-Strike 1.6, League of Legends, {Undertale, Katana Zero (hikayeli mükemmel oyunlardır.)] ve efsanevi oyun olan Call of Duty Modern Warfare 2, 3

Daha birçok oyun var fakat aklıma gelenler ve şu an bilgisayarımda yüklü olan düşük sistemli oyunlar bunlar. Emin ol hepsini rahatlıkla oynarsın
teşekkürler peki gta 4 açarmı zevk verirmi

Peki başka hangi oyunları oynayabilirim.

GTA4 veya hangi futbol oyunları açılabilir mi mesela.

GTA 4'ü çok akıcı oynayabileceğini söyleyemem akıcı bir şekilde oynaman zor olur çünkü GTA 4'ün zaten optimizasyon sorunu var üstüne düşük sistem olunca maalesef pek zevkli olmuyor. Futbol oyunu olarak da PES 2013 oynayabilirsin. Eğer benim gibi hikayeli oyunları seviyorsan birçok hikayeli oyun oynayabilirsin mesela en efsanevi hikayeli oyunları unuttum Half-Life 1, Mafia 1 vesaire vesaire eğer bu tarz hikayeli oyunları seviyorsan daha çok oyun önerebilirim ama sevmiyorsan da kesinlikle en azından Call of Duty Modern Warfare 2'yi ve Half-Life 1'i oynamanı tavsiye ederim.

Geri
Yukarı