i5-4288U sistem SnowRunner'ı kaldırır mı?

Minimum GTX 660 istiyor oyun yani laptop tarafında GTX 950M falan lazım en azından. Bir video buldum:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
olmazmı yani :/

Artık pc de 4gb ram yerine 8gb ram var diyelim çalışırmı?
İşlemci ve ekran kartı nın önemi çok daha fazla. Ram artırmak Anlık takılmaları engeller ama yine de hemen hemen aynı fpsleri alırsınız. Belki 3~5 FPS artar, aşırı bir artış olmaz. Belli ki bu oyunu çok fazla oynamak istiyorsunuz, GeForce Now'da bu oyun var ise o şekilde oynamanız size daha çok zevk verir diye düşünüyorum. Size tavsiyem bu.

İşlemci ve ekran kartı nın önemi çok daha fazla. Ram artırmak Anlık takılmaları engeller ama yine de hemen hemen aynı fpsleri alırsınız. Belki 3~5 FPS artar, aşırı bir artış olmaz. Belli ki bu oyunu çok fazla oynamak istiyorsunuz, GeForce Now'da bu oyun var ise o şekilde oynamanız size daha çok zevk verir diye düşünüyorum. Size tavsiyem bu.
evet oyunu çok oynamak istiyorum ama pc işlerinden çok anlamadığım için başka bi oyun bulmam gerekicek :/
Birde mesela bu sistem forza 4 ü kaldırırmı.Eğer kaldırmazsa tanııdığım birinde bu pc ile uyumlu 8GB ram var.En düşük ayarda kaldırırmı?

evet oyunu çok oynamak istiyorum ama pc işlerinden çok anlamadığım için başka bi oyun bulmam gerekicek :/
Spintires oynamadıysanız ona bakın madem.

Birde mesela bu sistem forza 4 ü kaldırırmı.Eğer kaldırmazsa tanııdığım birinde bu pc ile uyumlu 8GB ram var.En düşük ayarda kaldırırmı
Ram isterseniz 32 gb yapın. İşlemciniz ve ekran kartınız yetersiz bu tür oyunlar için. Forza 4'te de low'da en fazla 30fps falan alırsınız. Dediğim gibi geforce now ile oynayın oyunları.

Peki bi şey sorucam,bu sistemin kaldırabileceği bir offroad,rally yada yarış oyunu varmı?
Haftasonu zaten yapıcak bir şeyde bulamıyorum oyun arıyorum bende :D
Bir de son olarak bir şey sorucam.Geforce now tam olarak ne?

Geri
Yukarı