i5-4300M laptop The Forest'da kaç FPS verir?

Hocam bende aynı durumdan muzdarip olduğum için şuna bir bakmanızı rica ediyorum.

Arama kısmına "Aygıt Yöneticisi" yazın, çıkan şeye tıklayın, sonra "ekran bağdaştırıcıları" diye bir sekme olacak onu açın, orada ekran kartlarınızı gözükecek.

Eve gidince denerim size yazarım bu arada öyle yapınca düzelecek mi sorun.

Eve gidince denerim size yazarım bu arada öyle yapınca düzelecek mi sorun.

Yok öyle yapınca, sisteminizde Intel HD Graphics'in olup olmadığını anlayacaz, sonra da CS:GO veya sizin kasıyor dediğiniz oyunlarda, laptopun hangi ekran kartını kullandığını bulacaz.

Bu arada ekran kartı driverlarınız güncel mi?
Technopat'te aktifim istediğniz zaman yazabilirsiniz.

Yok öyle yapınca, sisteminizde Intel HD Graphics'in olup olmadığını anlayacaz, sonra da CS:GO veya sizin kasıyor dediğiniz oyunlarda, laptopun hangi ekran kartını kullandığını bulacaz.

Bu arada ekran kartı driverlarınız güncel mi?
Technopat'te aktifim istediğniz zaman yazabilirsiniz.

Persembe gunu eve gideceğim yazarım size driver güncellemeyi çok araştırdım ama bulamadım güncel mi bilmiyorum.

Tamam hocam sıkıntı yok, ben Technopat'te her zaman aktifim.

Merhaba hocam ben memleketten döndüm şu an PC deyim ilk başta bana sürücüleri nasıl güncelleyeceğimi öğretebilirseniz ondan sonra ekran kartını seçeriz bir de dediğinizi yaptım Aygıt Yöneticisi'nden ekran bağdaştırıcısına baktım sadece Intel(r) HD Graphics 4600 yazıyor.

Merhaba hocam ben memleketten döndüm şu an PC deyim ilk başta bana sürücüleri nasıl güncelleyeceğimi öğretebilirseniz ondan sonra ekran kartını seçeriz bir de dediğinizi yaptım Aygıt Yöneticisi'nden ekran bağdaştırıcısına baktım sadece Intel(r) HD Graphics 4600 yazıyor.
AMD Radeon HD 8690M ekran kartının driverini bizzat AMD'nin sitesinden yükleyin.

İşletim sisteminize ve PC özelliklerine uyan seçeneği seçin ve en son sürüm ekran kartı driverinizi yükleyin.

Yükledikten sonra PC'yi yeniden başlatın ve tekrar aygıt yöneticisine bakın.

AMD Radeon HD 8690M ekran kartının driverini bizzat AMD'nin sitesinden yükleyin.

İşletim sisteminize ve PC özelliklerine uyan seçeneği seçin ve en son sürüm ekran kartı driverinizi yükleyin.

Merhaba aşağıdaki fotografdaki gibi 2 seçenek çıktı hangisini seçmem gerek.

1656612865079.png

böyle bir hata aldım.
1656613934422.png

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı