İ5-4440 + GTX 650 Ti Boost Sistem Nasıl?

Ya gtx 760 beni 2 sene ultra götürür zaten ondan sonra notebook alırım diye düşünüyorum. Malum üniversite falan..

Ekran kartında GTX 760'a karar kıldım fakat işlemciyi ne yapsam bi türlü karar veremedim. i3 4130 mu alsam fx 8320 mi ?

@accan123 sana dün dünya kadar laf anlattım ve bunları sırf senin yararın için anlattım ama sen inatla anlamıyorsun . :) Güzel kardeşim Gtx 760 ve Gtx 770 arasında F/p olarak dağlar kadar fark var . Amd işlemciye kaçıp fiyattan yırtim diyosun ama anakart alıcaksın 150 yerine 250 vericen . Stabil fan yetmiycek bide fan alıcaksın +80 Tl de o ettimi sana 180 . 400TL vericeğine 580TL ver ( bu fiyatlar varsayım ) kafan rahat olsun . Gtx 760 da diretiyorsun bunu muhtemelen youtube video performanslarından yeter bana diyorsun ama bak deneyim konuşuyor. Gtx 760 ve Gtx 770 performansını bizzat deneme şansım oldu ve Gtx 760 ' a verilen paraya sadece yazık .

Bu arada Amd işlemciyi alman yetmiycek soğutması olsun anakartı olsun ekstra masraf olucak gene İntel İşlemci ve anakart fiyatına denk gelicek .

Dün zaten sana bir sistem önerdim ve önerdiğim sistemde de birşeyi ekledim . G230 kulaklığı unut diye eklemiştim . :)

Dün zaten sana bir sistem önerdim ve önerdiğim sistemde de birşeyi ekledim . G230 kulaklığı unut diye eklemiştim . :)

Tamam sistem güzel de 2300ü aşıyor fiyat haftasonu indirimiyle 2000'e kadar gelme şansı çok yok bence. Neyse bi haftasonu olsun bakalım ondan sonra bakarız. :)

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı