i5 4440 için RX 570 vs. RX 580 vs. GTX 1650S

Sıfırsa 1650S al. AMD'nin 5XX serisi sorunlu ve parasına değmiyor. İnternetten 750 Ti vs 1650S Benchmark yazarak kendiniz bakabilirsiniz.

Sanırım ben şanslıyım. 1660 Ti kullanıyor gibi hissediyorum şahsen. Taş gibi kart. İşlemcim 2600 8x2 3200 MHz RAM'larim var. Soğutmam çok iyi hava akışım. 1800E almıştım MSI Armor 8 GB. Alınabilecek en iyi kartı aldım bence. NVIDIA alırsa ileride eksiklik hisseder. Ama benim gibi sistemi olursa kartı mis gibi kullanır eksiklik hissetmez yeterli olur.

Haklısınız bende bulamadım tek kafamı kurcalayan darboğaz konusu şu anda 40 FPS'de oynadığım oyunu acaba aynı FPS'de mi oynarım verdiğim ücretin karşılığını alabilir miyim
Darboğaz o söylediğiniz kartların hepsinde olacaktır ama FPS yaklaşık ikiye katlanacaktır. Tavsiyem elinize geçen parayı döviz yapın bekleyin.
Sanırım ben şanslıyım. 1660 Ti kullanıyor gibi hissediyorum şahsen. Taş gibi kart. İşlemcim 2600 8x2 3200 MHz RAM'larim var. Soğutmam çok iyi hava akışım. 1800E almıştım MSI Armor 8 GB. Alınabilecek en iyi kartı aldım bence. NVIDIA alırsa ileride eksiklik hisseder. Ama benim gibi sistemi olursa kartı mis gibi kullanır eksiklik hissetmez yeterli olur.
Forumda RX 5xx kullanıp sorun yaşamayan tek kullanıcı ödülünü hakediyorsunuz hocam. Forumda kim kullandıysa tövbe ediyor genelde. :D

Darboğaz o söylediğiniz kartların hepsinde olacaktır ama FPS yaklaşık ikiye katlanacaktır. Tavsiyem elinize geçen parayı döviz yapın bekleyin.

Forumda RX 5xx kullanıp sorun yaşamayan tek kullanıcı ödülünü hak ediyorsunuz hocam. Forumda kim kullandıysa tövbe ediyor genelde. :D.

Olur mu çok yakın arkadaşımla RX580 aldık kuzenimde 590 aldı. Hava akışın iyi olsun arkana yaslan. Önde 3 fan arkada 1 egzoz fanı tepede 2 tane dışarı hava atan fanın olsun iyi çalışan.Yeterli. Bunlar kartı yük altında kullanırken geçerli birde.

Olur mu çok yakın arkadaşımla RX580 aldık kuzenimde 590 aldı. Hava akışın iyi olsun arkana yaslan. Önde 3 fan arkada 1 egzoz fanı tepede 2 tane dışarı hava atan fanın olsun iyi çalışan.Yeterli. Bunlar kartı yük altında kullanırken geçerli bir de.
590 kullanıp sorun yaşamayan 1 kişi görmedim. Ayrıca Nvidia kartlar bunlar olmadan da kendini soğutmayı başarıyor ve daha verimli. Satıp 1660 Super veya 2060 alacağım. Uğraşmaktan sıkıldım. :)

Ama ikinci el bilinmedik 570, 80, 90 asla önermezdim. Sıfır dediği için öneririm.
590 kullanıp sorun yaşamayan 1 kişi görmedim. Ayrıca NVIDIA kartlar bunlar olmadan da kendini soğutmayı başarıyor ve daha verimli. Satıp 1660 Super veya 2060 alacağım. Uğraşmaktan sıkıldım. :)

1660 Super ve 2060 ayrı. 1650 Super almasın diyorum ben. 2 yıl sonra bu kartlar yan yana gelemez bence. Senin kartın ne? RX570 varsa bile geçeceğin kart 2060 olsun. 570'den 1660 Super'e geçmeye değmez bence.

Geri
Yukarı