i5 4440 ve R9 270X Sistem İyi midir?

• Konuyu başlatan Musab Karagülle
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 88
  • Görüntüleme 7B
Böyle bir sistem topladım. Biraz daha zorlarsan CPU soğutucu da alabilirsin.

Kdpqz7.png

Oyun için bu sistem baya iyi. Topladığınız sistemde gereksiz şeyler var. Ayrıca oyun bilgisayarı istiyorsunuz ekran kartına daha fazla yüklenin.

Arkadaşın ilk mesajındaki sistemi incelediğimde, monitör hariç 2700-2800 lira gibi bir bütçesi olduğunu anladım. O fiyata bu kadar toplayabildim. Bütçe artırılırsa tabii ki ekran kartı zorlabilir. Sadece kasa da biraz fazla kaçmış olabilirim.

Oyun için bu sistem baya iyi. Topladığınız sistemde gereksiz şeyler var. Ayrıca oyun bilgisayarı istiyorsunuz ekran kartına daha fazla yüklenin.
Bence de çok iyi ben şöyle yaptım onun üstünde azcık oynama yaptım:

KqL2nQ.png

Ekran kartı olarak ne ekleyebiliriz?
Arkadaşın ilk mesajındaki sistemi incelediğimde, monitör hariç 2700-2800 lira gibi bir bütçesi olduğunu anladım. O fiyata bu kadar toplayabildim. Bütçe artırılırsa tabii ki ekran kartı zorlabilir. Sadece kasa da biraz fazla kaçmış olabilirim.

En fazla 3.200 TL, monitör dahil.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yahu arkadaşım zaten 120 GB SSD Windows ve 2 oyunla dolacak zaten. İnat etme kaldır şu SSD'yi 300 Tl kar edeceksin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı