i5 4440 vs FX 6300 sistem

Aykut Yılmaz

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar 1 hafta boyunca cezalıydım.2 tane sistem konusu açma sebebiyle ceza yemiştim.Ama lütfen ceza vermeyin bu konuyu açıyorum çünkü yarın elime 2000 tl para geçicek bende birikmiş 500 tl var ve toplam 2500 ü geçmicek şekilde sistem yaptım sizce hangisi ve bu sistemde değişilmesi gereken bişey var mı?

İntel Sistem:
intel sistem.jpg

Amd Sistem:
amd sistem.jpg

Kasa : zalman z3 Psu: vs650 veya Cooler master rc-k380 olabilir stok durumuna bağlı.

Beyler bide sistemdeki monitör mü yoksa bumu arasında pek fark yoksa görüntü kalitesi felan sadece asus olan ses iletiyorsa aoc olanı seçeceğim.
Aoc 21.5" E2262Vw Geniş Ekran Led Monitör - Vatan Bilgisayar

Son düzenleyen: Moderatör:
İntel sistem daha cazip geldi bana. Tabi ilerde 4 gb, 1 tane daha ram eklemeni öneririm. Sisteme ayak uydursun :)

Son düzenleyen: Moderatör:
İntel alırsam h81m-plus yeterlimidir fiyatı uygun geldi ve attığım monitörlerden hangisini almalıyım aoc uygun asusa göre görüntü kalite farkı yoksa onu alabilirim ? İntel sistem biraz ucuzlamış olur ?

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı