i5 4440S ekran kartı tavsiyesi

i5 4440S ile gidecek en iyi ekran kartı

• Oy verenlerin toplamı
    7
Ben senin yerinde olsam, 4 GB RAM'i satarım. Anakartının Dual özelliği vardır büyük ihtimal. 2. el veya sıfır kit RAM al, 8x2 olacak şekilde. Oyunlarda inanılmaz fark yaratır söyleyim. Yani darboğazı sadece işlemci ve ekran kartı olarak düşünme. Sistemdeki tüm bileşenler darboğaza yol açabilir.

Hocam, geçen sene zamanında çok araştırdım. RX 570 Almalısın o kartın aşağısına inmemelisin. O işlemci için en iyi kart RX 570.
Efendim size nasıl ulaşabilir miyim? Sistemlerimiz benziyor, size birkaç soru sormak istiyorum sizin için uygunsa.
Ben senin yerinde olsam, 4 GB RAM'i satarım. Anakartının Dual özelliği vardır büyük ihtimal. 2. el veya sıfır kit RAM al, 8x2 olacak şekilde. Oyunlarda inanılmaz fark yaratır söyleyim. Yani darboğazı sadece işlemci ve ekran kartı olarak düşünme. Sistemdeki tüm bileşenler darboğaza yol açabilir.
Çok teşekkür ediyorum size, hepinize. O zaman 2 adet 1600mhz 8GB Ram. 2.el veya sıfır bir RX570. Bir tanede 450W-500W PSU alıp keyfime bakıyorum. Tekrardan çok teşekkürler.
12 GB RAM kullanıyorum bende ayrıca 8+4 GB Kombinasyonu ile, hiç bir sorunum yok.
Birde size ulaşıp birkaç soru sormak istiyorum efendim müsaitseniz 😁

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı