i5 4440S ekran kartı tavsiyesi

i5 4440S ile gidecek en iyi ekran kartı

• Oy verenlerin toplamı
    7
Güzel fiyata GTX 1050 Ti bulabilirsen ilk olarak onu öneririm. İşlemcin ile ideal bir kombinasyon olacaktır ve CS:GO, PUBG, GTA-5 için tatmin edici performans verecektir. RX560 parasını hak etmeyen bir ekran kartı, şu piyasada RX560 sıfırı 550 TL civarında satılmalı bence.

Ayarları en yükseğe alırsan, hepsini sıkıntısız oynar ve ekran kartına yük bindirirsin. MSAA gibi ayarları açarak yük bindirebilirsin. Artık 570 altı gereksiz olur. Ama RX 570 den önce sana RAM upgrade lazım.
Güzel fiyata GTX 1050 Ti bulabilirsen ilk olarak onu öneririm. İşlemcin ile ideal bir kombinasyon olacaktır ve CS:GO, PUBG, GTA-5 için tatmin edici performans verecektir. RX560 parasını hak etmeyen bir ekran kartı, şu piyasada RX560 sıfırı 550 TL civarında satılmalı bence.
RX 560, 1050 Ti dan iyi bir kart DX12 isteyen oyunlarda. Parasını sonuna kadar hak eder. Şu an ikisi de sıfır alınmaz zaten. 1050 Ti fiyatı da kesinlikle maksimum 600 sıfırı. RX 570 alın.

Ayarları en yükseğe alırsan, hepsini sıkıntısız oynar ve ekran kartına yük bindirirsin. MSAA gibi ayarları açarak yük bindirebilirsin. Artık 570 altı gereksiz olur. Ama RX 570 den önce sana RAM upgrade lazım.
Forza'da yüksek ayarlarda oynarım, GTA'da da öyle. CSGO'da normal ayarlarımla devam ederim. RAM konusunda şu anda 4GB var. Ya 8GB ekleyip 12 yapacağım yada direkt single 8GB yapacağım. 12GB yapınca şu anki ram ile yeni ram uyuşmayabilir. O yüzden 1600mhz 8GB bir ram takacağım galiba

Ekran kartı olarak uygun fiyata bulabilirseniz ikici elde GTX 1050 Ti öneririm ben de. Güç kaynağı değişimi yapacaksanız belki biliyorsunuzdur, ama yine de not düşeyim; Gamepower, Everest, Frisby, Izoly gibi markalar yerine Cooler Master, High Power, Gigabyte, Seasonic, Thermaltake, Corsair, Be Quiet gibi bilindik kaliteli markalı ürünlere yönelmenizi tavsiye ederim. @CillianMurphy, konu dışı olacak biraz ama, çok sağlam Cillian Murphy hayranısınız galiba 😀. Özellikle Peaky Blinders dizisinden benim de kanımın ısındığı, sevdiğim karizmatik bir oyuncudur kendisi. Profilinize koyduğunuz son iki profil resmini de fotoğraf ve resim depoma attım, resmen kalite kokuyor. Hatta birazdan bunların 1080p FHD olanlarını bulmaya çalışacağım. 😃

Ekran kartı olarak uygun fiyata bulabilirseniz ikici elde GTX 1050 Ti öneririm ben de. Güç kaynağı değişimi yapacaksanız belki biliyorsunuzdur, ama yine de not düşeyim; Gamepower, Everest, Frisby, Izoly gibi markalar yerine Cooler Master, High Power, Gigabyte, Seasonic, Thermaltake, Corsair, Be Quiet gibi bilindik kaliteli markalı ürünlere yönelmenizi tavsiye ederim. @CillianMurphy, konu dışı olacak biraz ama, çok sağlam Cillian Murphy hayranısınız galiba 😀. Özellikle Peaky Blinders dizisinden benim de kanımın ısındığı, sevdiğim karizmatik bir oyuncudur kendisi. Profilinize koyduğunuz son iki profil resmini de fotoğraf ve resim depoma attım, resmen kalite kokuyor. Hatta birazdan bunların 1080p FHD olanlarını bulmaya çalışacağım. 😃

Dosya Ekleri

• 21DAD251-B366-4BC6-A652-76C5CD36A66C.jpeg
    21DAD251-B366-4BC6-A652-76C5CD36A66C.jpeg
    14,5 KB · Görüntüleme: 26
  • 6AF70499-3786-4C4C-AE10-E7882032C8E6.jpeg
    6AF70499-3786-4C4C-AE10-E7882032C8E6.jpeg
    37,2 KB · Görüntüleme: 16
Hocam, geçen sene zamanında çok araştırdım. RX 570 Almalısın o kartın aşağısına inmemelisin. O işlemci için en iyi kart RX 570.
Aldığımda pişman olmam değil mi? Darboğaz falan yapmaz işlemciyle. İstediğim oyunları oynayayım sorunsuzca yeter bana.
İkinciyi çaldım, helal et. RX 570 alın. 16 GB RAM yapın.
RX570 ile darboğaz söz konusu mu

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı