i5-4460 darboğaz yapmayacak ekran kartı önerisi

Frenceskoli

Hectopat
Yeni ekran kartı alacağım işlemcim ile darboğaz olabilir fakat çok olmasın. LoL ve açık dünya oyunları oynuyorum. Bütçe: 3000-3500. şu an GTX 1050 Ti kullanıyorum maalesef bana yeterli değil daha güclü bir ekran kartı olirsa güzel olur. Dediğim gibi çok darboğaz olmazsa güzel olur. LoL'de falan sıkıntı olmazsa güzel olur.

Daha güçlü kart darboğaz yapmaya başlayacaktır elindeki parçaları satıp yeni işlemci anakart Ram alman ekran kartı yükseltmesinden daha performanslı olacaktır. İlla ki alacağım diyorsan bendeki RX 6500'ü sana verebilirim.

Yeni ekran kartı alacağım işlemcim ile darboğaz olabilir fakat çok olmasın. LoL ve açık dünya oyunları oynuyorum. Bütçe: 3000-3500. şu an GTX 1050 Ti kullanıyorum maalesef bana yeterli değil daha güclü bir ekran kartı olirsa güzel olur. Dediğim gibi çok darboğaz olmazsa güzel olur. LoL'de falan sıkıntı olmazsa güzel olur.
Sorun ekran kartında değil de işlemcide. 1050ti bu işlemcide kullanabileceğiniz en iyi işlemcilerden bir tanesi.

Ankart max İ7-4790 destekliyor sizce değer mi? 1000-1500 Fiyat aralığı var.
Tavsiyem anakartla işlemciyi beraber satıp 1500 TL ye Ryzen 5 2600 alıp sonra 300TL AM4 Anakart almanız. İleriki vakitlerde ekran kartı olarak rx570-580 tercih edebilirsiniz. LoL işlemci bazlı bir oyun 1050ti rahat rahat oynatır.

Yeni konular

Geri
Yukarı