I5 4460 - GTX1060 sistemde GTA 5 kasıyor

Magamelaa

Hectopat
Daha fazla  
i5 4460.
GTX1060.
12 GB RAM.
Depolama biriminden yapabileceğini düşünüyorum, 2 saniyede bir donup kalıyor ekran, ne yapmam gerekiyor?
Depolama biriminde 5 GB yer kaldı.

Oyunu Epic Games'ten indirdim, Game Pass ve Steam'deki oyunlarda pek kasma meydana gelmiyor ama Epic'ten indirdiğim oyunlarda böyle oldu.

RTX 4070'li sistemim var, bugün bende de GTA 5'te 3-5dk'da bir drop girmeye başladı.

i5 4460.
GTX1060.
12 GB RAM.
Depolama biriminden yapabileceğini düşünüyorum, 2 saniyede bir donup kalıyor ekran, ne yapmam gerekiyor?

Oyunu Epic Games'ten indirdim, Game Pass ve Steam'deki oyunlarda pek kasma meydana gelmiyor ama Epic'ten indirdiğim oyunlarda böyle oldu.

Depolama birimiyle alakalı olması muhtemel. İşlemcinin zayıf kaldığı da bariz. Termal macun yenilemesi vs yapmanız lazım bu arada.

i5 4460.
GTX1060.
12 GB RAM.

Hocam HDD'mi kullanıyorsunuz? Eğer SSD kullanıyorsanız, RAM'den kaynaklı da olabilir RAM'lerinizi çıkartıp üfleyin ve tekrar oturttuğunuzdan emin olun. Ve biraz da yer açın depolama alanında.

Hocam HDD'mi kullanıyorsunuz? Eğer SSD kullanıyorsanız, RAM'den kaynaklı da olabilir RAM'lerinizi çıkartıp üfleyin ve tekrar oturttuğunuzdan emin olun.

Hocam RAM takmadan önce de bu sorun bulunuyordu PC de, içinde SSD ve HDD var diye biliyorum 80+140 GB şeklinde disk C var 80 GB ve disk e var 140 GB.

Geri
Yukarı