i5-4460 için ekran kartı tavsiyesi

En sağlıklısı bunu almanız sanırım.:D
1660s işlemciye biraz hızlı gelebiliyomuş galiba. herşeyi değiştireceğime ben gidip kasayı komple satıp yenisini alıcam galiba. fiyat alıcam artık bilgisayarcılardan :)

1660s işlemciye biraz hızlı gelebiliyomuş galiba. herşeyi değiştireceğime ben gidip kasayı komple satıp yenisini alıcam galiba. fiyat alıcam artık bilgisayarcılardan :)
Tavsiyem bir adet RX 570 takıp, Bir adette 500w PSU alarak yolunuza devam etmenizdir. Fakat karar sizin.:D

Tavsiyem bir adet RX 570 takıp, Bir adette 500w PSU alarak yolunuza devam etmenizdir. Fakat karar sizin.:D
aslında rx 570 benim şuan oynamak istediğim oyunlar için ideal ama o da eskimeye başlıyormuş galiba yine birkaç sene sonra değiştirmem gerekicek yeni oyunlar çıktıkça. en az 1660s olsun isterim ama bakalım önce bir fiyat alayım bilgisayarcıdan. bütçemi aşarsa dediğiniz psu ve kartı almayı düşünücem.
[/QUOço
çok teşekkürler bu arada.

Aslında RX 570 benim şu an oynamak istediğim oyunlar için ideal ama o da eskimeye başlıyormuş galiba yine birkaç sene sonra değiştirmem gerekecek yeni oyunlar çıktıkça. En az 1660S olsun isterim ama bakalım önce bir fiyat alayım bilgisayarcıdan. Bütçemi aşarsa dediğiniz PSU ve kartı almayı düşüneceğim.

1660S o karta çok fazla. 1660S almak için ikinci el i74790 almanız gerekiyor. Bu da masraflı olur. RX570 size uygundur. 750 Ti arasında dağlar kadar fark var. Ayrıca daha kaliteli bir PSU almanızı öneririm.

1660S o karta çok fazla. 1660S almak için ikinci el i74790 almanız gerekiyor. Bu da masraflı olur. RX570 size uygundur. 750 Ti arasında dağlar kadar fark var. Ayrıca daha kaliteli bir PSU almanızı öneririm.
Evet farkindayim ama rx570 ler de eskimeye basliyor. 2-3 sene sonra tekrar degistirmem gerekecek. 1660s gibi bir kart icin de hem islemcimi hem psu mu degistirmem lazim. Bunun yerine komple kasayi satip yenisini almayi dusunuyorum nasil olsa min 2500-3000 liralik bir masraf cikacak. Ikinci el almayi da dusunmuyorum. Once bilgisayarcidan bir fiyat alicam eger satip da ustune 3000 ustu birsey koymam gerekiyosa rx 570 ve 500w luk bir psu alip devam edebilirim ama degistirdigime degsin, yine birkac sene sonra ugrasmiyim isterim.

Evet farkindayim ama RX570'ler de eskimeye basliyor. 2-3 sene sonra tekrar degistirmem gerekecek. 1660S gibi bir kart için de hem islemcimi hem PSU mu degistirmem lazim. Bunun yerine komple kasayi satip yenisini almayi dusunuyorum nasil olsamin 2500-3000 liralik bir masraf cikacak. Ikinci el almayi da dusunmuyorum. Once bilgisayarcidan bir fiyat alacağım eger satip da ustune 3000 ustu bir şey koymam gerekiyorsa RX 570 ve 500W'luk bir PSU alip devam edebilirim ama degistirdigime degsin, yine birkac sene sonra uğraşmayayım isterim.

RX570 size 1-2 yıl güzel oyun deneyimi yaşatır. Ondan sonra yeni PC almak daha mantıklı olur.

RX570 size 1-2 yıl güzel oyun deneyimi yaşatır. Ondan sonra yeni PC almak daha mantıklı olur.
1-2 sene sonra dolarin durumu ne olur bilemeyecegim icin simdiden 4-5 sene en az gidecek bi bilgisayar almak daha mantikli geliyor ama yinede bilgisayari kaca satarim suan onu ogrenip karar vericem. Tavsiye icin tesekkurler. :^)

Yeni konular

Geri
Yukarı