i5 4460 PC toplama

Harleen

Kilopat
Daha fazla  
Öncelikle herkese iyi günler diliyorum. Babam ile birlikte 'evkur' üzerinden satılan bu bilgisayarı almakta hemfikirdik. Ancak benim içime sinmedi ve iptal ettik. PC'nin linkini bırakacağım. PUBG, LoL, CS:GO, GTA 5 ve bunlara benzer yenil nesil oyunlarda nasıl bir performans alırım onu merak ediyorum. Yorumlarınızı okuyup ona göre yeniden sipariş verebiliriz.
Not: Ultra ayarlarda oynama bağımlısı değilim beni orta ayarlarda sabit bir değerde oynatırsa o bana yeter. Bu bilgisayar haricinde elden taksit ile alabileceğim başka yerler varsa yardım ederseniz çok memnun olurum.

Öncelikle herkese iyi günler diliyorum. Babam ile birlikte 'evkur' üzerinden satılan bu bilgisayarı almakta hemfikirdik. Ancak benim içime sinmedi ve iptal ettik. PC'nin linkini bırakacağım. PUBG, LoL, CS:GO, GTA 5 ve bunlara benzer yenil nesil oyunlarda nasıl bir performans alırım onu merak ediyorum. Yorumlarınızı okuyup ona göre yeniden sipariş verebiliriz.
Not: Ultra ayarlarda oynama bağımlısı değilim beni orta ayarlarda sabit bir değerde oynatırsa o bana yeter. Bu bilgisayar haricinde elden taksit ile alabileceğim başka yerler varsa yardım ederseniz çok memnun olurum.

Evkur dışında farklı sitelerden tek tek parça alarak toplayabilir misiniz? Linkteki sistem fiyatını haketmiyor ve eski sistem.

Hayır hayır kesinlikle 4 binini buna verme. Bütçe bu mu?

Bütçe 3500 4000 civarlarında. Ancak kredi kartı ya da peşin alma imkanım yok elden taksit ile ödeyebileceğim bir PC önerirseniz çok süper olur.
Evkur dışında farklı sitelerden tek tek parça alarak toplayabilir misiniz? Linkteki sistem fiyatını haketmiyor ve eski sistem.

Öyle yapmayı çok isterim ancak yani henüz böyle bir yer hala bulamadım yukarıdaki yorumda da belirttiğim gibi bana elden taksit lazım. Babam maalesef böyle konularda biraz inatcıdır :(((

Öyle yapmayı çok isterim ancak böyle bir yer bulamadım. Yukarıdaki yorumda da belirttiğim gibi bana elden taksit lazım. Babam maalesef böyle konularda biraz inatcıdır. :(
Elden gidip alınabilecek Vatan Bilgisayar var. Hangi Vatan Bilgisayar size yakın söyleyin ona göre sistem önerisinde bulunabiliriz.

Güzel kardeşim sana şunu söyleyeyim ben 25 yaşında biriyim. Babanı anlayabiliyorum ve kendi sistemimi işe başladığımda kendi maaşımla yaptım o zamana kadar kafeler de işte eldeki laptopla ne kadar olursa oyunlar oynadım. Sana şunu söylüyorum şu piyasa gerçekten cep yakıyor sen bak akıllı bir genc olduğun konuyu buraya açmandan anlaşılıyor. Sabr etmeni diliyorum Babanı Anneni üzme böyle şeyler için belki onlarda anlayış bekliyorlardır. Hiç bir baba inatı için bu işi yokuşa sürmez.

Güzel kardeşim sana şunu söyleyeyim ben 25 yaşında biriyim. Babanı anlayabiliyorum ve kendi sistemimi işe başladığımda kendi maaşımla yaptım o zamana kadar kafeler de işte eldeki laptopla ne kadar olursa oyunlar oynadım. Sana şunu söylüyorum şu piyasa gerçekten cep yakıyor sen bak Akil'lı bir genc olduğun konuyu buraya açmandan anlaşılıyor. Sabr etmeni diliyorum babanı anneni üzme böyle şeyler için belki onlarda anlayış bekliyorlardır. Hiçbir baba inatı için bu işi yokuşa sürmez.

Çalışmak isterim 16 yaşındayım. Ancak malum pandemiden dolayı tırsıyorum.
Değerli abilerim yorumlarınız için teşekkür ediyorum. Dediklerinizi düşüneceğim. konu kapanmıştır

Yeni konular

Geri
Yukarı