i5 4460 Sistem bozuldu

Metehan023

Decapat
Yer
Ankara Eryaman
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İ3 10100F
Evga Gtx 1660
32gb ram
Asrock anakart
500gb m2 ssd
2 tb hdd
Corsair 500w psu

Asus tuf 165hz ips 1080p 27 inç monitör
G pro x kablolu kulaklık
G502x kablolu mouse
Redragon k582 klavye
RAM
1x8gb
SSD veya HDD modeli
250gb ssd + 1tb hdd
Ekran kartı
R7 370
Anakart
Hatırlamıyorum
İşlemci
İ5 4460
Oyun açıktı bilgisayarda değildim bir baktım ekranın her yerinde küçük küçük yeşil kare pikseller vardı sonra yeniden başlattım ekran sinyal yok diyor ve PC hiçbir haya vermedi PC açılırken 1 bip sesi çıkarıyor.

Anakart ASUS H81m D r2.0

Son düzenleyen: Moderatör:
1 bip sesi çıkıyorsa RAM ile sıkıntınız var demektir RAM'i çıkartın sivri olmayan bir silgi ile raminizi nazikçe silin RAM soketini kuru bir şekilde üfleyin ve daha sonrasında raminizi soketine takın.

Oyun açıktı bilgisayarda değildim bir baktım ekranın her yerinde küçük küçük yeşil kare pikseller vardı sonra yeniden başlattım ekran sinyal yok diyor ve PC hiçbir haya vermedi PC açılırken 1 bip sesi çıkarıyor.

Anakart ASUS H81m D r2.0

RAM'de sıkıntı olabilir bir RAM'i çıkarıp yeni RAM takın.

Anakart ASUS H81m D r2.0

RAM'i çıkarıp takmayı deneyebilirsiniz eğer onda da sıkıntı yoksa ekran kartlı bir problem olabilir çıkarıp takın eğer gene çalışmaz ise o olmadan çalıştırmayı deneyin.

Anakart ASUS H81m D r2.0

Ekran kartı yanmış.

Geri
Yukarı