i5 4460 sistem mavi ekran hatası

İşletim sistemi
Windows 10

sarperxx

Kilopat
Daha fazla  
USB portlarıyla alakalı diye düşünüyorum. Ön USB portundan Wi-Fi adaptörünü çektiğimde mavi ekran verdi. Birkaç kez de oyun oynarken bilgisayar dondu öyle verdi.
Minidump dosyalarımı analiz edebilir misiniz?

Sistem özellikleri:
i5 4460.
HyperX Fury 8 GB 1600 MHz RAM.
NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti.
ASUS H81M-PLUS
600W PSU.
Samsung 860 EVO 250 GB.
WD 1TB.

Minidump dosyalarım:

Hocam HDD nizi sağlık kontrolünden geçiri misiniz sağlığı düşükse ondan kaynaklı olabilme ihtimali fazla.
Fanlarınız yavaş çalışıyor ya da iyi fan üflemiyor olabilir temizleyip ya da 30 TL bandında fan alıp yolunuza devam edebilirsiniz
PSU'nun pervanesi dönüyor mu benim arkadaş 6 tane fan tatkırmıştı ve Watt'ın gücü yetmediği için kapanıyordu
Yüksek ihtimal sıcaklıktan dolayıdır diye düşünüyorum.

Hocam HDD nizi sağlık kontrolünden geçiri misiniz sağlığı düşükse ondan kaynaklı olabilme ihtimali fazla.
Fanlarınız yavaş çalışıyor ya da iyi fan üflemiyor olabilir temizleyip ya da 30 TL bandında fan alıp yolunuza devam edebilirsiniz
PSU'nun pervanesi dönüyor mu benim arkadaş 6 tane fan tatkırmıştı ve Watt'ın gücü yetmediği için kapanıyordu
Yüksek ihtimal sıcaklıktan dolayıdır diye düşünüyorum.

Minidump dosyalarımı incelediğimde Wi-Fi sürücüsü veya adaptörüyle alakalı olduğunu gördüm. Windows'u güncelledim. Wi-Fi adaptörünün sürücüsünü silip yeniden yükledim. Ağ sürücüsünü güncelledim. Ekran kartı sürücüsünü güncelledim. Şu anlık düzeldi gibi.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı