i5-4460 Sistem Valorant'ta kaç FPS alır?

Umarım ciddi değildir.

200FPS üstü alman neredeyse imkansız, 140FPS civarı alırsın.
Bu video yardımcı olabilir:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
İ5 11. Nesil. RTX 3050 ile 140-200 FPS alıyorum. Oyun güncelleme aldıkça aldığınız FPS'ler düşer.

i5 11. nesil. RTX 3050 ile 140-200 FPS alıyorum. Oyun güncelleme aldıkça aldığınız FPS'ler düşer.

O senin kullandığın laptop ile alakalı. i5 11400F de 11. nesil 250FPS+ alıyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

O senin kullandığın laptop ile alakalı. i5 11400F de 11. nesil 250FPS+ alıyor.

Güzel kardeşim videonun çekildiği tarihe bakar mısın? Benimle aynı özelliklere sahip çok arkadaşım var, hepsi aşağı yukarı benimle aynı FPS'leri alıyor. Oyun 1 yıl içerisinde kaç tane güncelleme aldı haberin var mı? Kendin deneyimlemediğin şeyleri deneyimleyen insanlara satmaya çalışıyorsun.

Bende yakın performans sunan i5 4590 ve R9 380 16 GB RAM'li sistemim vardı. Size şöyle söyleyeyim. Bu sistemle yüksek FPS değerleri alabiliyordum fakat işlemcinin yetersiz olmasından anlık FPS düşmeleri (darboğaz) yaşıyordum.

Güzel kardeşim videonun çekildiği tarihe bakar mısın? Benimle aynı özelliklere sahip çok arkadaşım var, hepsi aşağı yukarı benimle aynı FPS'leri alıyor. Oyun 1 yıl içerisinde kaç tane güncelleme aldı haberin var mı? Kendin deneyimlemediğin şeyleri deneyimleyen insanlara satmaya çalışıyorsun.

Benim elimdeki tek sistemi, tek parçaları aşağıda gördüğün gibi zannettin herhalde 😅. Senin için E3 1230V2 16 GB RAM sistemime 1050 Ti'ı takıp (yeni aldığı güncellemelerle ki) performansını paylaşayım.

Senin laptopundan kat kat daha kötü oldu bu setup ama 140-180 arası FPS aldım. (ölüm maçı, orta ayarlar) şimdi gördüm de 144Hz bir monitör gider miş aslında bu sisteme.

Elimde 11.nesil i5 şu anlık yok ama güncel bir video atabilirim.

Bu arada RTX 3050'ye 4GB VRAM biraz az gibi.

Benim elimdeki tek sistemi, tek parçaları aşağıda gördüğün gibi zannettin herhalde 😅. Senin için E3 1230V2 16 GB RAM sistemime 1050 Ti'ı takıp (yeni aldığı güncellemelerle ki) performansını paylaşayım.

Senin laptopundan kat kat daha kötü oldu bu setup ama 140-180 arası FPS aldım. (ölüm maçı, orta ayarlar) şimdi gördüm de 144Hz bir monitör gider miş aslında bu sisteme.

Elimde 11.nesil i5 şu anlık yok ama güncel bir video atabilirim.

Bu arada RTX 3050'ye 4GB VRAM biraz az gibi.
RTX 3050'ye 4 GB VRAM az evet. Ancak GTX 1070 3050'den bile daha güçlü bir kart.
Attığınız videoyuda anlamadım. E3 1230V2 %40'ını mı kullanıyor yani Valorant'ta?

Geri
Yukarı